Uber dowiezie jedzenie

Użytkownicy Ubera w Warszawie mogą już korzystać za aplikacji UberEats, która pozwala zamówić z wybranych restauracji posiłki pod wskazany adres. Kursy mogą być realizowane przez kierowców samochodów i skuterów, a także rowerzystów. Cena za dostarczenie takiego zamówienia wynosi zaledwie 7,99 zł.

Polski oddział UberEats korzysta z platformy cyfrowej i sieci dostawców, które pozwolą w szybki oraz intuicyjny sposób zamówić posiłek z wybranej restauracji, a następnie dostarczyć go pod konkuretny adres. Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się na konto w systemie Uber. Potem pozostaje tylko wybrać restaurację, pozycję z menu i kliknąć „złóż zamówienie”.

W ciągu kilkudziesięciu minut dostawca powinien pojawić się z zamówionym posiłkiem, a opłata za usługę zostanie automatycznie pobrana z konta klienta.  Żeby zapewnić odpowiednią jakość usług, UberEats umożliwia wybranie jedzenia z restauracji znajdującej się w określonej odległości od miejsca dostawy. Dzięki temu posiłek będzie można zamówić nawet w ciągu 30 minut. 

Użytkownik aplikacji może śledzić trasę kuriera na mapie, a po dostarczeniu posiłku ocenić zarówno jakość jedzenia jak i dostawy. Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 11-23. Opłata za dostawę jest stała i wynosi 7,99 zł, bez względu na kwotę i wielkość zamówienia.

Użytkownicy korzystający z UberEats w Warszawie będą mogli zamówić posiłki z takich restauracji jak Palmier, Mąka i Woda, Soul Kitchen Bistro, Sakana, Bibenda i wiele innych. Na chwilę obecną z aplikacją współpracuje ponad 150 lokali. Warszawa jest już dziesiątym miastem w Europie i pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym dostępna jest nowa usługa.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Zawsze mnie zaskakuje to, że pewne rzeczy zdają się działać ale potem pojawia się ktoś to wynajduje je na nowo. Uber należy do tych firm. Usługi zrealizowane mistrzowsko.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze