Uber dowiezie jedzenie

Uber dowiezie jedzenie

08 lutego 2017
1
Użytkownicy Ubera w Warszawie mogą już korzystać za aplikacji UberEats, która pozwala zamówić z wybranych restauracji posiłki pod wskazany adres. Kursy mogą być realizowane przez kierowców samochodów i skuterów, a także rowerzystów. Cena za dostarczenie takiego zamówienia wynosi zaledwie 7,99 zł.
Loading module...

Polski oddział UberEats korzysta z platformy cyfrowej i sieci dostawców, które pozwolą w szybki oraz intuicyjny sposób zamówić posiłek z wybranej restauracji, a następnie dostarczyć go pod konkuretny adres. Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się na konto w systemie Uber. Potem pozostaje tylko wybrać restaurację, pozycję z menu i kliknąć "złóż zamówienie".

W ciągu kilkudziesięciu minut dostawca powinien pojawić się z zamówionym posiłkiem, a opłata za usługę zostanie automatycznie pobrana z konta klienta.  Żeby zapewnić odpowiednią jakość usług, UberEats umożliwia wybranie jedzenia z restauracji znajdującej się w określonej odległości od miejsca dostawy. Dzięki temu posiłek będzie można zamówić nawet w ciągu 30 minut. 

Użytkownik aplikacji może śledzić trasę kuriera na mapie, a po dostarczeniu posiłku ocenić zarówno jakość jedzenia jak i dostawy. Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 11-23. Opłata za dostawę jest stała i wynosi 7,99 zł, bez względu na kwotę i wielkość zamówienia.

Użytkownicy korzystający z UberEats w Warszawie będą mogli zamówić posiłki z takich restauracji jak Palmier, Mąka i Woda, Soul Kitchen Bistro, Sakana, Bibenda i wiele innych. Na chwilę obecną z aplikacją współpracuje ponad 150 lokali. Warszawa jest już dziesiątym miastem w Europie i pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym dostępna jest nowa usługa.

Komentarze

Kamil
18 lutego 2017 13:48
Zawsze mnie zaskakuje to, że pewne rzeczy zdają się działać ale potem pojawia się ktoś to wynajduje je na nowo. Uber należy do tych firm. Usługi zrealizowane mistrzowsko.