Ty śpisz, a samochód w serwisie

Kiedy najmniej potrzebujemy naszego samochodu? W nocy! Wiedzą już o tym serwisy samochodowe, które coraz częściej proponują klientom 24-godzinny serwis.

Tym razem Ty będziesz spała…
fot. Motocaina

O usłudze 24 -godzinnych serwisów zrobiło się głośno na początku tygodnia, gdy do grona dealerów oferujących całonocną obsługę klientów dołączył śląski Auto Boss – dealer Forda. Wcześniej swoje samochody w salonie Auto Plaza tej samej marki mogli naprawiać w nocy mieszkańcy Warszawy, a we Wrocławiu klienci salonu Skody GALL-ICM M. i I. Majcher. 

Nocne serwisy wydają się ciekawą usługą dla nieomalże każdego. „Nocne Marki” mogą załatwiać swoje sprawy, cenią brak kolejek i korków. „Ranne ptaszki” w dzień uwielbiają ruch i działanie, a w nocy odstawiają samochód na parking – nie mają więc nic przeciwko temu, by go w tym czasie naprawić czy sprawdzić.

W serwisie Forda oddany między godziną 19 a 20.30 samochód, jest do odebrania już następnego dnia rano. W trakcie nocnej zmiany dokonywane są zarówno okresowe przeglądy techniczne, jak i naprawy oraz cała diagnostyka.

Ciekawa oferta dla mobilnego społeczeństwa XXI wieku? Nam się podoba.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze