Ty pijesz, oni jadą

Impreza, wypity kieliszek wysokoprocentowego trunku i co dalej? Może Auto Bania? Nie wiesz o co chodzi? Koniecznie sprawdź.

fot. Motocaina

Nie tylko – jak niektórzy sądzą – złe wzorce napływają do nas z zachodu, również to, co pomysłowe i praktyczne sprawdza się na naszym rynku. Gdy w programie Top Gear kilka lat temu prezentowano brytyjski sposób na odstawienie imprezowicza- kierowcy i jego auta do domu, przecieraliśmy ze zdumienia oczy, ale niebawem taka idea dotarła do Polski.

Jedną z firm oferujących dowóz „wypitego” kierowcy do domu jest Auto Bania. Firma, w której poza tradycyjną rezerwacją usługi na telefon, możemy też z wyprzedzeniem zamówić transport poprzez wypełnienie formularza internetowego, oferuje bezpieczne odwiezienie nas i naszego samochodu między godziną 18 a 6 rano. Zastanawiacie się jak to działa?

Podczas szalonej nocy po uprzednim wezwaniu szofera na miejscu szybko pojawia się nasz „wybawca”. Zamiast białego konia przybywa on jednak na niewielkim, zmyślnym skuterze. Pojazd, który nadaje się do złożenia, wystarczy kilkoma szybkimi ruchami zapakować w nieprzemakalną torbę, schować w naszym bagażniku. Następnie wystarczy wygodnie usadowić się na fotelu pasażera i dać się odwieźć do domu. Cały zabieg jest szybki i bezpieczny, a do tego z racji ceny wcale nie należy do luksusowych.

Koszt odwiezienia nas i naszego samochodu wynosi 30 złotych (do 5 kilometrów). Po tej odległości cena rośnie o 2,9 złotego za każdy kilometr. Dotarcie szofera na miejsce jest bezpłatne, a w ramach inauguracyjnej promocji nie dopłaca się również za transport w dni świąteczne. Płacić należy natomiast za dodatkowe (dłuższe niż 10 minutowe) oczekiwanie.

Zastanawiacie się do jakich rozmiarów składa się skuter i czy zmieści się w waszym samochodzie? Jak zapewnia firma wymiary 78*61 cm pozwalają na wygodne umiejscowanie go w każdym bagażniku kompaktowego auta.

Auto Bania oferuje również usługi kurierskie czy szybkie zakupy z dostawą pod drzwi celem uzupełnienia naszej lodówki. Podoba wam się pomysł? Naszym zdaniem to idealne rozwiązanie dla osób racjonalnych, które wiedzą, że dobra zabawa powinna iść w parze z rozwagą.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę internetową firmy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze