Twój telefon może zabić – film Fundacji Jednym Śladem

Dziś bez telefonu nie potrafimy wyjść z domu, nie wyobrażamy sobie pracy i po prostu życia bez niego - stanowi on jednak nie lada zagrożenie na drodze.

Niewątpliwie telefon jest doskonałym narzędziem dzisiejszych czasów – ale ten właśnie ukochany gadżet, często bywa sprawcą nieszczęść niejednego… z nas. Używany w czasie prowadzenia pojazdu, niejednokrotnie doprowadza do najgorszego – śmierci kogoś nam bliskiego.

Fundacja Jednym Śladem wyprodukowała spot, który dedykuje każdemu, kto będąc za kierownicą pojazdu, korzysta z telefonu.

Pamiętaj – Twój telefon może zabić – używaj go z głową, nie z rękoma!

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Prawdziwe….. ale nie dotyczy tylko motocyklistów, także pieszych i innych samochodów… Mam pytanie do w/w fundacji, czemu nie zrobicie filmu/akcji…. „Motocyklisto jeździj bezpiecznie, respektuj zasady ruchu, limity prędkości i innych użytkowników” ? Myślę że to by uratowało więcej istnień na drodze, gdyż większość ofiar wśród motocyklistów, niestety mocno się do wypadku przyczynia 🙁 Wielu jeździ agresywnie i często zachowuje się agresywnie w stosunku do kierowców… Jeżdżą slalomem między szybko jadącymi samochodami, z dużą prędkością wyprzedzają samochody stojące w korku, jadąc pod prąd, jadą środkiem między pasami ruchu, oczekując że za..m obowiązkiem kierowcy jest go zobaczyć i uciec…ZNACZNIE przekraczają prędkość, ścigają się i popisują się jazdą na jednym kole, niespodziewanie włączają się do ruchu.. i wieeele innych grzeszków.. 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Tak pomijając już zupełnie samą tematykę spotu, to jednak widać brak profesjonalnego scenariusza.
Taki spot powinien trwać max 20s, tu są jak na „dzisiejsze czasy” dłużyzny, niewiele się dzieje, a wszystko opowiedziane jest zbyt dosadnie.
Jeśli ma to zostać w czyjejś pamięci, spot powinien być dużo krótszy, nie musi opowiadać historii dwojga ludzi co to się spotkali (to nie historia miłosna), a skupić się na sednie.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze