Tulip Ragien wspiera kobiety!

Tulip Ragien jest mało znana w polskim światku motocyklowym, a przecież jest założycielką i główną inicjatorką Women's Supermoto. Priotytetem tej organizacji jest wsparcie kobiet biorących udział w wyścigach supermoto, crossie i żużlu.

fot. Woman's Supermoto
Organizacja Women's Supermoto działa głównie na terenie USA, jednak jak twierdzi Tulip, chcą wspierać kobiety z innych kontynentów. Pomoc z ich strony obejmuje nie tylko możliwość wyjazdu do Stanów Zjednoczonych i tam ćwiczenia danej dyscypliny pod okiem fachowców; ambicją założycielek jest pomoc i wypromowanie młodych, niedoświadczonych motocyklistek, które wymagają nie tylko nakładów finansowych, ale wsparcia menedżerskiego i marketingowego.

Szeroko zakrojona inicjatywa Tulip już dawno okazała się bardzo trafiona. Z roku na rok jest coraz bliżej do powstania międzynarodowego teamu złożonego jedynie z kobiet zawodniczek. Kilka z nich nie tylko otrzymało pomoc, zaproszenie do reprezentacji i ściga się w USA, ale zajmują one coraz lepsze pozycje w starciu z mężczyznami. Niebawem dostarczymy więcej informacji na temat tego przedsięwzięcia i zamieścimy wywiad z Tulip.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.