Tulip Ragien wspiera kobiety!

Tulip Ragien jest mało znana w polskim światku motocyklowym, a przecież jest założycielką i główną inicjatorką Women's Supermoto. Priotytetem tej organizacji jest wsparcie kobiet biorących udział w wyścigach supermoto, crossie i żużlu.

fot. Woman’s Supermoto

Organizacja Women’s Supermoto działa głównie na terenie USA, jednak jak twierdzi Tulip, chcą wspierać kobiety z innych kontynentów. Pomoc z ich strony obejmuje nie tylko możliwość wyjazdu do Stanów Zjednoczonych i tam ćwiczenia danej dyscypliny pod okiem fachowców; ambicją założycielek jest pomoc i wypromowanie młodych, niedoświadczonych motocyklistek, które wymagają nie tylko nakładów finansowych, ale wsparcia menedżerskiego i marketingowego.

Szeroko zakrojona inicjatywa Tulip już dawno okazała się bardzo trafiona. Z roku na rok jest coraz bliżej do powstania międzynarodowego teamu złożonego jedynie z kobiet zawodniczek. Kilka z nich nie tylko otrzymało pomoc, zaproszenie do reprezentacji i ściga się w USA, ale zajmują one coraz lepsze pozycje w starciu z mężczyznami. Niebawem dostarczymy więcej informacji na temat tego przedsięwzięcia i zamieścimy wywiad z Tulip.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze