Karolina Chojnacka

Trzeci sezon produkcji Netflixa o Formule 1 potwierdzony!

Dyrektor generalny Formuły 1, Chase Carey, potwierdzi, że trzeci sezon „Formuła 1: Jazda o życie” jest w trakcie realizacji.

Pierwszy sezon „Formuła 1: Jazda o życie” pojawił się na popularnej platformie streamingowej Netflix w 2019 roku i od razu stał hitem wśród kibiców F1. Dzięki sporej popularności i przychylnym opiniom szybko podjęto decyzję o nakręceniu drugiego sezonu programu, który zadebiutował na platformie w tym roku. Fani serii zastanawiali się czy powstanie też trzeci sezon i czy w jego realizacji nie przeszkodzi pandemia koronawirusa.

Przeczytaj też: „Superswede” – filmowa biografia Ronniego Petersona

Pierwsze doniesienia o tym, że trzeci sezon zostanie jednak nakręcony, pojawiły się w ubiegłym miesiącu. Pojedyncze osoby z ekipy filmowej Netflixa zostały włączone do „baniek” Red Bulla i McLarena podczas wyścigów w Austrii.

W poniedziałek, dyrektor generalny Formuły 1, Chase Carey, oficjalnie potwierdzi, że trzeci sezon „Formuła 1: Jazda o życie” jest w trakcie realizacji:

Po dobrych wynikach oglądalności i pozytywnym odbiorze dwóch pierwszych sezonów dokumentu Netflixa, ekipy filmowe pracują już nad trzecią odsłoną serii.

Też nie możecie się doczekać kolejnego sezonu „Formuła 1: Jazda o życie”?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze