Triumph prosto z Jurassic World na sprzedaż

Motocykle marki Triumph to zwykle rarytasy, ale taki model to prawdziwy rodzynek. Jednoślad, który występował w kultowym filmie Jurassic World, trafi niebawem na charytatywną aukcję.

Już na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to zwykły model. Prezentowany na zdjęciu Scrambler powstał na bazie kultowego Bonneville. Maszyna była ujeżdżana na planie filmowym przez samego Chrisa Pratta, który swoją drogą jest bardzo sympatycznym jegomościem. Zarówno motocykl jak i aktor występowali razem kilka lat temu w filmie Jurassic World.

Na potrzeby amerykańskiej produkcji zbudowano trzy egzemplarze Scramblera, ale jeden trafił w ręce aktora jako podarunek od producenta. Kolejny egzemplarz trafił do siedziby marki Triumph.

Egzemplarz, który występował w filmie trafił kilka dni temu na jeden z amerykańskich portali aukcyjnych. Wystawił go producent wraz z niemiecką organizacją zrzeszającą motocyklistów. Pieniądze, które uda się wylicytować zostaną przeznaczone dla organizacji zajmującej się badaniami nad rakiem prostaty. 

Przy budowie motocykla inspirowano się modelem TR6C Trophy Special. Maszyna jest wyposażona w dwucylindrowy silnik o pojemności 865 cm3, pojedyncze siodło, wydech Arrow Racing, specjalne podnóżki oraz manetki. Całość została wykończona matowym, zielonym kolorem. 

Oczywiście nabywca otrzyma specjalny certyfikat potwierdzający autentyczność tego egzemplarza, a sam motocykl jest w takim samym stanie, jak wtedy gdy zjeżdżał z planu filmowego.

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Jeździłbym. Seryjnie piękna maszyna a ten custom jeszcze piękniejszy 😉

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze