","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https://www.motocaina.pl"},"author":{"@type":"Person","name":"motocaina.pl"}}

Trailer nowego filmu Volvo Trucks - czy powtórzy sukces epickiego splitu z Van Damme?

18 września 2014
Volvo Truck "The Casino" to nowy film reklamowy reżyserowany przez Henry'ego Alex'a Rubin'a. Na razie wiemy jedynie tyle, że głównym bohaterem będzie ciężarówka. Premiera filmu już 24 września.
Loading module...

Za sprawą słynnych produkcji, takich jak „The Epic Split”, „The Hamster Stunt” i „The Hook”, Volvo Trucks pokazało, że reklama samochodu ciężarowego może być zabawna, oszałamiająca i może przyciągnąć ogromną widownię na całym świecie.

- Wszystkie reakcje były zdecydowanie pozytywne – nasze filmy są równie nowatorskie jak nasze samochody ciężarowe. Kampania ta nie tylko wzbudziła zainteresowanie naszymi pojazdami, ale także wzmocniła naszą markę – mówi Claes Nilsson, prezes Volvo Trucks.

Nowy film będzie miał swoją premierę 24 sierpnia br. na wystawie branżowej IAA w Hanowerze, w Niemczech. Równocześnie zostanie opublikowany na kanale Volvo Trucks na portalu YouTube (łącze). Film ma związek z wprowadzeniem na rynek I-Shift Dual Clutch (czytaj opis poniżej), opracowanej przez Volvo pierwszej na świecie dwusprzęgłowej skrzyni biegów dla samochodów ciężarowych o dużej ładowności, a jago akcja, podobnie jak w przypadku poprzednich filmów, zaskoczy widza.

– Zamiast testu na żywo, pokażemy nowoczesną wersję widowiska „Ukrytej kamera”, które w nietypowy sposób przedstawia zalety nowej skrzyni biegów. Ktoś naprawdę mocno się zdziwi – ale więcej szczegółów nie mogę zdradzić – zastrzega Per Nilsson.

Najnowsze filmy reklamowe Volvo Trucks zdobyły 130 nagród na całym świecie i ogromne rzesze zwolenników na portalach Facebook, Twitter i YouTube.

– To niesamowite.  Nieczęsto zdarza się, że kampania reklamowa adresowana do podmiotów gospodarczych osiąga tak wielki ogólnoświatowy rozgłos. Nowym filmem o I-Shift Dual Clutch kontynuujemy naszą koncepcję docierania z przekazem do szerokiej opinii publicznej – wyjaśnia Per Nilsson.

Film wyreżyserował Henry Alex Rubin, który był twórcą także innych filmów Volvo Trucks, będących zapisem testów na żywo: „The Chase” i „The Ballerina Stunt”. Henry Alex Rubin jest również autorem thrillera „Disconnect” z 2012 r.

I-Shift Dual Clutch jest pierwszą na rynku dwusprzęgłową skrzynią biegów przeznaczoną dla samochodów ciężarowych o dużej ładowności. W I-Shift Dual Clutch proces zmiany biegu odbywa się pod obciążeniem, bez przerywania transferu mocy, dzięki czemu samochód ciężarowy nie traci siły napędowej ani prędkości. Dla kierowcy oznacza to większy komfort i wydajność pracy.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!