Toyota Supra A90 od Rocket Bunny - wyścigówka rodem z Need for Speed

03 czerwca 2020
1
Toyota Supra A90 to model, który od początku nie miał lekko. Krytykowano niezbyt atrakcyjny design oraz silnikowe podobieństwo Toyoty i bawarskiego BMW. W końcu jednak ktoś wpadł na ciekawy pomysł na tuning rodem z kultowej gry Need for Speed i poruszył serca fanów "japończyków". Ile kosztuje taki pakiet modyfikacji?

Toyota Supra to jeden z tych modeli japońskiego producenta, który kupuje się najczęściej sercem, podobnie jak Toyotę Celica. Na zlotach fanatyków JDM jak i w trakcie targów SEMA nigdy nie brakuje ciekawych "wynalazków" z warsztatów tunerów.

Taką ciekawą propozycją może być właśnie Toyota Supra A90 z pakietem tuningowym od Rocket Bunny. Nie każdy lubi takie jaskrawe lakiery, ale trzeba przyznać, że ta energetyczna zieleń zachwyca!

Pakiet modyfikacji do Supry od Rocket Bunny kosztuje 8,7 tys. dolarów, czyli około 35 tysięcy złotych. W zamian dostaniemy solidne poszerzenie nadkoli, nisko osadzony zderzak, o którym żartobliwie tunerzy mówią "kaczy kuper", ogromny, rzucający się w oczy spojler i nakładki na progach. A na deser dołożono szersze opony o szerokości 275 mm z przodu i aż 305 mm z tyłu (uwaga, seryjna Supra ma 255 mm z przodu i 275 z tyłu)!

Jak podaje Daily Driven Exotics, A90 po tuningu od Rocket Bunny to pierwszy taki model z białymi felgami. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!