Top 5 absurdalnych gadżetów do auta z Allegro

Internet pełen jest  gadżetów, bez których podobno nie można żyć i akcesoriów, które łączą 5 funkcji w 1 urządzeniu. Część z nich jest łatwym sposobem na wyciągnięcie pieniędzy od żądnej nowinek użytkowniczki auta. Specjalnie dla was wybrałyśmy 5 aukcyjnych absurdów.

Niezbędnik każdej miłośniczki designu w samochodzie – tańczący Elvis 😉
fot. jan2406

Kiedy planujemy zrobić komuś oryginalny prezent często zaglądamy do internetu, a tam można przecież znaleźć wszystko. Nowości, super nowości, urządzenia, których „nikt nie ma”, akcesoria „-80% taniej”, gadżety „8 w 1”. Wszystko oczywiście ułatwi nam życie, wydłuży nasz sen, zaoszczędzi nasze pieniądze i uczyni nasze życie piękniejszym i bardziej wartościowym. Marketing jest dźwignią handlu, dobrze więc mieć świadomość, że ponad połowy tych fantastycznych rzeczy nigdy nie użyjemy, a duża część z nich jest zupełnie bezużyteczna z racji swojej jakości, a w zasadzie jej braku.

Przed wami top 5 najbardziej absurdalnych akcesoriów samochodowych oferowanych na polskim Allegro. Gwarantujemy wam zdziwienie, śmiech i oszczędzone pieniądze. Tylko to przeczytajcie! 

Miejsce 1 – ODSTRASZACZ KUN DO SAMOCHODÓW
Ile razy zdarzyło wam się spotkać w samochodzie kunę? Ile razy pomyślałyście, że może być ona zagrożeniem dla waszych ukochanych czterech kółek? Raz w życiu, a może nigdy? Pewnie ta ostatnia odpowiedź jest prawidłowa, tymczasem na Allegro kupić można „specjalne, renomowane urządzenie odstraszające” te zwierzęta. Gadżet emituje tony ultradźwiękowe i jest zamontowane w komorze silnika. Posiada specjalne certyfikaty bezpieczeństwa dotyczące wpływu na dzieci i zwierzęta (?). Koszt: 67 złotych. Niespotykane urządzenie kupisz tutaj

Miejsce 2 – ZEGAREK, BUDZIK DO SAMOCHODU
Obawiam się, że jeśli zaśniemy za kierownicą, to specjalny budzik samochodowy niewiele nam pomoże. Wypadek i tak murowany, po co więc w epoce telefonów komórkowych z funkcją budzika i zaawansowanych komputerów pokładowych (w Mercedesie system rozpoznający zmęczenie kierowcy) – plastikowe zegarki przylepiane do deski rozdzielczej? Nie wiemy. Zegarek nie grzeszy urodą, już na zdjęciu nie wydaje się też dobry jakościowo, cena: 4,99 potwierdza przypuszczenia. Oryginalny gadżet jednak jest i może niektórzy się skuszą. Dla nas absurd. Do kupienia tutaj. 

Miejsce 3 – KOGUT OSTRZEGAWCZY
Oferująca go firma reklamuje się hasłem „Z nami nie będziesz się nudzić” – coś w tym jest! Udawanie pojazdów uprzywilejowanych na pewno należy do atrakcji, pytanie tylko na jak długo i ile może to kosztować. Cena koguta to niecałe 20 zł, cena mandatu za bezprawne korzystanie z urządzenia pewnie z 10 razy wyższa. Mimo wszystko, jeśli chcemy kolejny „niezbędny” gadżet to samochodu, bo spieszy nam się na zakupy, można pomyśleć – chętni, jak widać w historii transakcji są i byli. Koguta kupisz tutaj.

Miejsce 4 – TAŃCZĄCY ELVIS
Znamy już kiwające głową pieski (must have zdaniem niektórych „specjalistów”), a tym razem przed wami mistrz rock’n’roll’a – 15 centymentrowy Elvis Presley we własnej osobie. Zabawka, którą za pomocą przyssawki można przytwierdzić do samochodowego lusterka lub szyby ma w połowie ciała wmontowaną sprężynę, która na polskich, licznych dziurach wprawia sylwetkę króla w nieskoordynowane ruchy przypominające podobno rock and roll’a. Koszt 6 zł, maskotkę można kupić tutaj. 

Miejsce 5 – BUTY DO PROWADZENIA SAMOCHODU
Ci którzy są święcie przekonani, że kobiety prowadzą gorzej niż mężczyźni, zagalopowali się jeszcze dalej, prezentując kobiece buty do prowadzenia samochodu?! Czym różnią się one od innych butów? Niczym! Łatwo wmówić jednak zmanipulowanym przedstawicielkom płci słabszej, że są niezbędnym elementem ich garderoby. Wystarczy do płaskich butów dodać hasło „idealne do samochodu”, by parę osób rozważyło chęć ich kupna. Nie popieramy, a do samochodu wybieramy takie buty, na jakie mamy ochotę. Używane buty „do samochodu” kupisz tutaj, cena, podobnie jak ich uroda, nie zwala z nóg. 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Co do odstraszacza kun – potrafią one bardzo skutecznie pozbawić nas izolacji przewodów (szczególnie smakują się w silikonowych przewodach wysokiego napięcia) w okablowaniu naszego silnika. Tu bym polemizował, chyba że mieszka się w dużym mieście, to wtedy faktycznie jest to bez sensu.
Ale reszta survival owych rzeczy 😉

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Co do odstraszacza kun – potrafią one bardzo skutecznie pozbawić nas izolacji przewodów (szczególnie smakują się w silikonowych przewodach wysokiego napięcia) w okablowaniu naszego silnika. Tu bym polemizował, chyba że mieszka się w dużym mieście, to wtedy faktycznie jest to bez sensu.
Ale reszta survival owych rzeczy 😉

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze