Top 10 motoryzacyjnych propozycji na Halloween

Co kojarzy się z Halloween? Potwory, dynie, krew, wampiry, psikusy… Jaki to ma związek z motoryzacją? Wbrew pozorom duży! Oto nasze moto-propozycje.

Nasze Top 15 zeszłorocznych propozycji zobaczysz tu.

1. Zaczynając od podstawowych dyń, które drąży się w różne wzory, wykrzywione maski, potworne grymasy, groźne spojrzenia. Ale czy tylko? Jedynym limitem jest wyobraźnia! Wystarczy kupić kilka dyń i… do dzieła!

O cmenatrzysku samochodów w Grodzisku Mazowieckim przeczytasz tu.

Halloween w wersji BMW? Czytaj o tym tu.

2. Halloween to wyjątkowy dzień, może warto zamienić nasze zwyczajne motocyklowe rękawiczki na takie z „pazurem”? Nie tylko pomogą w jeździe i ochronią przed chłodem – do tego dodadzą drapieżności naszej halloweenowej kreacji.  Do nabycia tu.

 

3. Dla miłośników gier komputerowych, twórcy gry „Project Cars”, która zadebiutuje w marcu 2015, wypuścili specjalny trailer utrzymujący w napięciu. Gra ma się ukazać w wersji na PlayStation, XBOXa oraz PC.

4. Jeśli wybieramy się na imprezę, polecamy zamienić standardowy łańcuszek do kopertowej torebki na takie motocyklowe cudo. Od razu widać, kto na tej imprezie jest najbardziej zakochany w motocyklach! Do nabycia tutaj.

5. Sam samochód również można udekorować, by na jedną noc stał się przerażający. Możliwe, że nie w każdej wersji będzie się nadawał do jazdy, ale pozostawiony na widoku na pewno zrobi wrażenie. Przykład?

6. Jeśli poza miłością do motoryzacji lubimy także fantastykę i bliskie jest nam uniwersum Hobbita i Władcy Pierścieni – możemy podkreślić to odpowiednią koszulką. Motocyklowy klub Riders of Rohan – Sons of Riddermark… Ech chciałoby się do takiego należeć i pędzić jak Eowina na mechanicznym rumaku! Koszulkę można kupić tutaj.

7. Wspomniane psikusy są zmorą wielu ludzi… Odważylibyście się wstąpić do takiej myjni? Emocje gwarantowane!

8. Modyfikując elementy motocyklowego stroju, nie możemy zapomnieć o kasku. Proponujemy kask w halloweenowym kolorze i kształcie. Sugerujemy jednak traktować go jako przebranie, a nie pełnoprawny kask, bo bezpieczeństwo w czymś takim pewnie pozostawia wiele do życzenia. Ale ten wygląd… Kask do nabycia tu.

 

9. Jeszcze jedna propozycja „podania” samochodu. Co prawda kreatywność twórcy „charakteryzacji” pozostawia wiele do życzenia, ale przy takim samochodzie można mu wybaczyć. To w końcu Audi R8… Jeśli zechcielibyście sobie sprawić taki gadżet na Halloween, musicie się liczyć z kosztami mocno powyżej 200 000 złotych.

10. Nasz standardowy, bezpieczny kask (a także motocykl) przyozdobić można takimi stylowymi naklejkami. Wolicie pajęczynę czy samego pająka?

Bonus! 🙂

Polecamy też zły (lecz bardzo tematyczny) film do obejrzenia na wieczór: Ghost Rider! Warto sobie odświeżyć tę dramatycznie kiepską (ale za to widowiskową) produkcję z 2007 roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze