TomTom Rider – nowe urządzenie nawigacyjne dla motocyklistów

TomTom Rider to nowe przenośne urządzenie nawigacyjne stworzone specjalnie z myślą o motocyklistach. Na podstawie opinii społeczności motocyklistów firma opracowała urządzenie, które pozwala wybrać typ trasy — od najszybszej do najbardziej malowniczej. Można również wyznaczyć spersonalizowaną trasę.

Motocykliści mogą tworzyć własne trasy i wgrywać je bezpośrednio do urządzenia TomTom Rider. Za pomocą interaktywnego oprogramowania Tyre mogą wyszukiwać, tworzyć i edytować je na komputerze. Ponadto funkcja „Upload Routes and Go” pozwala wysłać trasy bezpośrednio do urządzenia i udostępnić je innym motocyklistom przez Bluetooth.

Urządzenie oferuje funkcję, która przekazuje wskazówki głosowe bezpośrednio do kasku, aby motocykliści mogli skupić się całkowicie na drodze. Jest również wyposażone w nowy ekran o przekątnej 4,3 cala, który można obsługiwać w rękawicach. Ekran jest zaprojektowany pod kątem jazdy w każdych warunkach pogodowych, m.in. w deszczu albo jasnym słońcu. Nowa stacja dokująca włącza urządzenie w momencie uruchomienia silnika motocykla.

fot. TomTom

Kluczowe cechy TomTom Rider:

Winding Roads

Funkcja TomTom Windings Roads pozwala motocyklistom wybrać trasę z największą liczbą zakrętów dla bardziej ekscytującej jazdy.

 

Upload Routes and Go

Funkcja „TomTom Upload Routes and Go” pozwala wgrać do urządzenia TomTom Rider trasy znalezione w Internecie. Trasy te można udostępniać innym motocyklistom za pomocą Bluetooth.

 

Zarządzanie trasami na komputerze za pomocą oprogramowania Tyre

Użytkownicy mogą pobrać interaktywne oprogramowanie Tyre aby wyszukiwać, tworzyć i edytować trasy na komputerze przed przesłaniem ich do urządzenia TomTom Rider. Następnie mogą udostępnić te trasy znajomym.

 

Bezpłatne aktualizacje map

TomTom Rider oferuje bezpłatną funkcję Lifetime Maps. Przez cały okres użytkowania produktu użytkownicy mogą pobierać cztery lub więcej pełnych aktualizacji map rocznie, w tym aktualizacje sieci drogowej, adresów i punktów POI.

 

Map Share

Użytkownicy mają dostęp do codziennych zmian nanoszonych na mapy przez społeczność TomTom Map Share, takich jak nowe ograniczenia prędkości i zablokowane drogi. Funkcja Map Share pomaga opanować częste zmiany na drogach i tym samym uniknąć opóźnień lub objazdów.

 

Interesujące punkty (POI)

Użytkownicy TomTom Rider mogą skorzystać z funkcji Points of Interest (POI), aby znaleźć interesujące miejsca na trasie, takie jak restauracje, motele i stacje benzynowe. Można też dodawać własne interesujące punkty.

 

IQ Routes

Funkcja TomTom IQ Routes wykorzystuje rzeczywiste czasy podróży udostępniane przez miliony motocyklistów, aby podać optymalną trasę i czas przyjazdu.

 

Akcesoria

Osobiste urządzenie nawigacyjne TomTom Rider jest kompatybilne z wieloma opcjonalnymi akcesoriami, takimi jak zestaw do montażu w samochodzie, stacja dokująca do motocykla oraz rozwiązanie antykradzieżowe.

Możliwości nawigacji można obejrzeć tutaj:

 

Cena i dostępność

Nowy TomTom Rider  będzie dostępny już od marca w najlepszych salonach motocyklowych w cenie 1699 zł. Ceny i dostępność akcesoriów dodatkowych można sprawdzić na tomtom.com.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze