Agnieszka Serafinowicz

Tokyo Drift w polskim wydaniu – coś dla fanów JDM, największa produkcja Gaming Factory ogłoszona

Gaming Factory wkrótce zaserwuje nam wirtualny Tokyo Drift dzięki nowej grze Japanese Drift Master.

Spis treści

Tokyo Drift to hasło doskonale znane każdemu fanowi motoryzacji. Polski wydawca i producent gier zapowiedział właśnie swoją najnowszą i zarazem największa produkcję jaką kiedykolwiek opracowało to studiu. Gra „Japanese Drift Master” jest już w końcowej fazie produkcji. Co to za tytuł?

Tokyo Drift wirtualnie

Licencja na nowy tytuł Gaming Factory została zakupiona w zeszłym roku. Projekt stanowi połączenie klasycznych gier wyścigowych z elementami fabuły w stylu wizualnej, dalekowschodniej powieści. Gra ma zostać wydana w formule early access (tryb wczesnego dostępu) na przełomie 2023/2024 roku, ale już teraz zdradzamy co wiadomo o tej produkcji.

Japanese Drift Master to największy projekt w naszej historii, cieszymy się, że możemy wreszcie go zaprezentować. Jesteśmy przekonani, że tytuł trafi w gusta fanów driftu, którzy docenią zróżnicowane trasy, bardzo dobrą grafikę oraz wiele nawiązań do japońskiej kultury. Na uwagę zasługują także elementy rozbudowy i tuningu pojazdów. Gra ma olbrzymi potencjał rozwoju, dlatego nie będzie to zamknięta produkcja. Warto podkreślić, że Japanese Drift Master jest już w zaawansowanym etapie produkcji – informuje Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory SA.

Tokyo Drift na ekranie, czyli Japanese Drift Master

Gra podobno czerpie garściami z japońskiej kultury i historii driftu. Na graczy czekają kilometry różnorodnych dróg, inspirowanych prawdziwymi lokacjami i tymi znanymi z lokalnej popkultury. Dodatkowo klimat gry oddawać będzie możliwość spersonalizowania własnego samochodu nawiązując do japońskiej stylistyki. Nieprzypadkowo też skrót z nazwy gry: JDM nawiązuje do pojęcia Japanese Domestic Market doskonale znanego w kręgu miłośników japońskiej motoryzacji.

Oprócz elementów wyścigowych w grze pojawią się również wątki fabularne w stylu powieści wizualnej. W produkcji przedstawiona zostanie historia obcokrajowca, który pragnie zdobyć sławę na japońskiej scenie driftu. W drodze na szczyt gracze będą musieli zdobyć szacunek, pokonując innych kierowców rywalizujących o tytuł najlepszego driftera.

Interaktywny Tokyo Drift – zobaczcie teaser Japanese Drift Master

Choć gra jest z późnej fazie produkcji, na razie nie została jeszcze udostępniona grywalna wersja, ani demonstracja rzeczywistego gameplaya. Firma Gaming Factory zaprezentowała na razie oficjalny teaser tego tytułu, możecie go obejrzeć poniżej:

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze