Tima Kuleshov – jeszcze dziecko, już motocyklista

Tima Kuleshov – jeszcze dziecko, już motocyklista
Tima Kuleshov pochodzi z Ukrainy i jest chyba najbardziej znanym, dziecięcym motocyklistą na świecie. W zawodach startuje od 2 roku życia!

Tima Kuleshov urodził się w listopadzie 2012 roku w Kijowie. Już jako maluch podróżował z tatą na rowerze w nosidełku, a gdy miał niecałe 2 lata utrzymywał równowagę na własnym rowerku biegowym. Od początku chłopca ciągnęło do rywalizacji sportowej, więc pierwsze swoje medale zdobył właśnie w zawodach rowerowych. W wieku 2 lat pokonywał już dystans 5 kilometrów na rowerze z pedałami, więc przyszła pora na naukę na minimoto:

Jego tato mówi, że do niczego syna nie zmusza. On ma wiele zabawek i może rozwijać się w wybranym kierunku, jednak najbardziej kręcą go motocykle. Rodzice przede wszystkim wierzą w syna i zapewniają mu możliwość rozwoju. A on jest bardzo szybki, bo Tima nie przestaje zadziwiać:

Chłopiec lubi także jeździć na nartach i skakać na trampolinach, nigdy jednak nie mówi o sobie, że jest motocyklistą. Jego motocykl wyciąga maksymalnie 72 km/h i jest wykorzystywany w wyścigach na torze, ale w ukraińskich zawodach chłopiec nie ma konkurentów na swoim poziomie.

Więcej filmów z małym motocyklistą znajdziecie na jego kanale youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCl6IlOs0zQWKJsQR_DRwJkQ

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.