The Hubinettes – driftujące małżeństwo

Jeżeli znudziły Was produkcje z Kenem Blockiem, to warto poznać zupełnie nowych bohaterów. Małżeństwo z USA pokazuje, co potrafi nowe Lamborghini Huracan z pakietem od Vorsteinera.

Zapewne nie słyszeliście jeszcze o Samie i Stinie Hubinettes, ale jeszcze będzie o nich głośno. Kilka dni temu na YouTube pojawił się film z szarym Lamborghini Huracan w roli głównej. Za kółkiem tego samochodu występuje małżeństwo, które dobrze zna się na drifcie. 

Wystarczy odpalić filmik i zobaczyć z jakim rozmachem szare Lambo opuszcza salon Prestige Imports w Miami. Na pewno spodoba się Wam ten styl. Huracan, którym upalają nie jest seryjnym egzemplarzem. To wersja wyposażona w pakiet Vorsteiner, w ramach którego zmieniono zderzaki, dołożono tylny spojler, a także zestaw zupełnie nowych felg. 

Auto zostało wyposażone w hydrauliczny hamulec ręczny, który pomaga zrywać przyczepność na tylnej osi, zupełnie jak w profesjonalnych samochodach do driftu. Na razie film, który się pojawił jest tylko zapowiedzią pełnej produkcji. Małżeństwo Hubinettes zapowiedziało premierę pod koniec tego roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze