The Art Of Ride – jedyny taki festiwal w Polsce!

The Art of Ride to jedyny festiwal filmowo-motocyklowy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie! W dniach 12-13 kwietnia w Rudzie Śląskiej odbędą się pokazy filmów związanych tematyką motocyklową, ale to tylko jedna z wielu atrakcji. Motocaina.pl objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem.

The Art of Ride, choć młody, to bardzo dobrze zorganizowany i wciąż rozwijający się festiwal. Do starego kina Patria zjeżdżają się najwięksi pasjonaci motocyklowych podróży z całego świata! Przez dwa dni, w niezwykle przyjaznej atmosferze, rozmawiają o swoich pasjach, zarażają innych swoimi marzeniami i wymieniają się doświadczeniem. Festiwal jest doskonałym miejscem, by wymienić się doświadczeniami, nowinkami z moto-świata, a międzynarodowy charakter imprezy zdecydowanie podnosi wartość zdobytych informacji. The Art of Ride pokazuje, że motocykliści to pełni pozytywnej energii ludzie, życzliwi i odpowiedzialni, a motocykl to nie szybka zabawka, a sposób na życie.

Festiwal The Art of Ride już w najbliższy weekend
fot. materiały prasowe

W programie same perełki! Ricardu Fite Gonzales z Hiszpanii opowie o podróży do Murmańska w Rosji, z innym Hiszpanem, Charly Sinewan’em, poznamy tajemnice Czarnego Lądu, Tomek Cisek zabierze nas do Maroka, a z Michałem Nowakiem wyruszymy dookoła Polski na 50-ce. Obok wielkich i głośnych maszyn znajdzie się miejsce dla Marka Popiołka, który zarazi swoją miłością do Vespy! Po raz pierwszy w Polsce wyświetlony zostanie brytyjski film biograficzny Senna, opowiadający o trzykrotnym mistrzu świata Formuły 1 Ayrtonie Senna.

Znajdzie się również coś dla wszystkich maniaków off-roadu, na dużym ekranie zobaczymy film Moto The Movie 4. Mateusz Widuch, organizator i pomysłodawca festiwalu zabierze nas na wycieńczającą i pełną niebezpieczeństw samotną wyprawę do Workuty. Ta pełna hartu ducha historia pokaże nam jak ważne jest byśmy znali własne granice i nigdy nie czuli się pokonani nawet, jeśli droga nie pozwala nam dojechać do celu.

Wesoła ekipa organizatorów The Art of Ride 🙂
fot. materiały prasowe

Po zakończeniu pokazów, warsztatów i prelekcji przewidziane jest motocyklowe after party, podczas którego, zagrają  Box Canyon i zespół Antyradio Coverband.

Pomysłodawcą i organizatorem The Art of Ride jest Mateusz Widuch. Organizacją festiwalu zajmują się również: At The Ends Of The World, Motosyberia, Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych Kafe In-ni, Szkoła Języków Obcych Bestway, Kreatywna Fotografia.

Zapraszamy na stronę internetową i fanpage festiwalu: 
https://www.TheArtOfRide.pl, https://www.facebook.com/theartofride/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze