Paula Lazarek

Tesla Model Y – przyłapana w kamuflażu. Czyżby Elon Musk chciał utrzymać w tajemnicy nowy model?

Na chińskich drogach została przyłapana w kamuflażu Tesla Model Y. Do tej pory marka elektrycznych samochodów nie ukrywała swoich modeli pod tajemniczą folią przed premierą, tym razem się to zmieniło. Co już wiemy o Modelu Y? Zobaczcie jak się prezentuje na video.

Tesla do tej pory wcale nie zakrywała swoich samochodów kamuflażem i nawet nie próbowała prowokować „carspotterów” testami drogowymi w publicznych miejsach. Widocznie Elon Musk postanowił zmienić strategię i teraz chce podgrzać emocje przed premierą Modelu Y. 

Model Y, który widzicie na poniższym nagraniu jest właśnie testowany z myślą o chińskim rynku. Jak tamtejsze media donoszą, produkcja Modelu Y MIC (Made in China) ruszy jeszcze w tym roku, a sprzedaż rozpocznie się na początku 2021 roku. Niestety nie wiemy jeszcze nic o jego danych technicznych. Czy będzie się różnić od pierwotnej wersji? Czas pokaże. 

Model Y został przyłapany na testach drogowych 6 listopada około godziny 11:30 przy wjeździe na teren fabryki Tesla Giga Szanghaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze