Tęskniliście za Top Gear? Nadchodzi nowy sezon i nowi prowadzący!
Kilka dni temu BBC ogłosiło, że nowy sezon Top Gear zbliża się wielkimi krokami! Nowy sezon przyniesie zmiany w obsadzie prowadzących, zobaczcie kto dołączy do błyskotliwej ferajny z Top Gear!
27 sezon najbardziej znanego motoryzacyjnego programu już niebawem wkracza na ekrany telewizorów! Choć wiele osób zapowiadało rychły koniec Top Gear bez Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya to jednak nadal program ma bardzo dużo zwolenników i wysoka oglądalność.
W nowym sezonie Top Gear obok Crisa Harrisa pojawią się dwaj nowi prowadzący. Matt LeBlanc i Rory Reid już dawno zapowiedzieli swoje odejście z programu, choć drugiego z nich zobaczymy gościnnie w najnowszej serii. Do trójki głównych prowadzących dołączą Freddie Flintoff, krykiecista, a także Paddy McGuinness – komik i prezenter telewizyjny.
BBC właśnie opublikowało najnowszy zwiastun Top Gear. Jak nowi prowadzący sprawdzą się w swojej roli? Przekonamy się już niebawem, start nowego sezonu planowany jest na lato 2019.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Gdy słupek rtęci spada poniżej -10°C, twój diesel może przestać być samochodem, a stać się drogą bryłą lodu. Okazuje się, że za 9 na 10 porannych koszmarów odpowiada ten sam, lekceważony przez kierowców element. -
Opony to za mało. Te 2 płyny w aucie decydują o bezpieczeństwie zimą. Sprawdź przed wyjazdem!
-
Niebezpieczne „mikołajki” pod maską: na 8 z 10 płynów do spryskiwaczy nie można polegać
-
Świąteczny prezent od Forda: hybrydowy van, który ratuje zwierzęta. Zobacz, jak działa „112 dla zwierząt
-
Renault 5 o włos od wygranej! Jak Fiat Panda odniósł zwycięstwo w najważniejszym polskim konkursie Car of the Year?
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Mam wrażenie, ze to nie będzie to samo 🙁