Tęsknicie za klubami? Opel organizuje pierwszy, wirtualny wieczór DJ-ski. Wiemy, kto zagra!

Sześć ekscytujących lokalizacji, sześciu najpopularniejszych DJ-ów w Europie, sześć godzin najlepszej muzyki house - taki będzie DJ'ski wieczór z producentem niemieckich samochodów!

W piątkowy wieczór 9 kwietnia odbędzie się światowa premiera wydarzenia „Less Normal Experience”. Wirtualne wydarzenie firmy Opel i wytwórni Defected ze światowej klasy setami muzycznymi stworzonymi przez Purple Disco Machine, Folamour, Ferrecka Dawna, Gorgon City, Melvo Baptiste’a i Sam Divine już od godziny 19.00 CET będzie imprezą taneczną dla milionów domowych klubowiczów na całym świecie. Jego hasło brzmi „Dołącz do nas i zmień swój salon w parkiet”.

Firma Opel połączyła już siły z brytyjską wytwórnią muzyczną Defected Records przy okazji telewizyjnego spotu reklamowego w nowej kampanii Mokki. Utwór „Feeling Good” zyskał światową sławę dzięki głosowi kultowej piosenkarki i autorki tekstów Niny Simone, a teraz został poddany reinterpretacji na potrzeby reklamowej ścieżki dźwiękowej — w energetycznym remiksie dla Opla Mokki, opracowanym specjalnie w tym celu.

9 kwietnia czeka nas międzynarodowe, house’owe wydarzenie DJ-skie — „Less Normal Experience”. Holender Ferreck Dawn, który grał na wielu wydarzeniach wytwórni Defected, zachwyci publiczność w Garażu Opel Classic w siedzibie głównej firmy w Rüsselsheim, a to niezwykłe miejsce pokaże, jak w niekonwencjonalny sposób tradycja łączy się ze współczesnością.

Zdobywcy list przebojów z Purple Disco Machine wystąpią na dachu „Weekend Club” w Berlinie, Melvo Baptiste i DJane Sam Divine zagrają z siedziby głównej Defected w Londynie, francuski DJ Folamour nadawać będzie z malowniczego dachu klubu Le Baou w Marsylii, a brytyjski duet Gorgon City wystąpi wspólnie, łącząc się z Londynu i Chicago podczas piątkowej, nocnej sesji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze