Ten kierowca nie musiał wyprzedzać na czołówkę. Ale bardzo chciał
Widoczny na poniższym nagraniu manewr wyprzedzania był zupełnie prawidłowy i bezpieczny. To nie satysfakcjonowało kierowcy Passata.
Nagranie nosi tytuł „Dziwne wyprzedzanie” i takie było w istocie. Kierowca Volkswagena Passata wyprzedził ciężarówkę z kamerą na linii przerywanej, a nadjeżdżający z naprzeciwka samochód, był jeszcze w bezpiecznej odległości.
Kierowca Forda nagle wyskoczył na czołówkę z Porsche. Nie dało się nic zrobić
Dlaczego więc kierujący Passatem nie zjechał po zakończonym wyprzedzaniu na swój pas? Zamiast tego jechał na czołówkę, do samego końca nie zjeżdżając całkowicie z przeciwnego pasa ruchu. Potem pokonując łuk, zjechał na środek drogi. Pijany? A może taki ma styl jazdy?
Najnowsze
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
Awaria auta z dala od domu, przebita opona czy rozładowany akumulator to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Dowiedz się, jak działa ubezpieczenie assistance i dlaczego warto je mieć, aby w razie problemów na trasie uniknąć stresu oraz wysokich kosztów holowania i naprawy. -
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
-
Oto najwyższa estakada w Polsce – 80 metrów nad ziemią! Rakieta Falcon 9 mogłaby się zmieścić pod spodem
Zostaw komentarz: