Telefon zamiast kluczyków samochodowych

Czasem zginie nam w odmętach torebki i zmusza do intensywnych poszukiwań - irytujące. Dlatego wszystkie nowinki dotyczące substytutów i specjalnych właściwości kluczyków samochodowych przyjmujemy z dużym zainteresowaniem.

fot. Viper SmartStart

Aplikacja Viper SmartStart to program, za pomocą którego jednym przyciskiem na naszym telefonie iPhone możemy nie tylko otwierać i zamykać nasz samochód, ale i uruchamiać jego silnik, czy sterować jego alarmem. Brzmi fantastycznie, ale jest jedno „ale”. Aplikacja określana jest mianem bezpłatnej, ale naszym zdaniem raczej „na pozór”. Ściągnięcie bezpłatnego programu z sieci nie wystarcza by korzystać z jego funkcjonalności. Potrzebny jest jeszcze bezprzewodowy dostęp do internetu i…. specjalny moduł zainstalowany w naszym samochodzie w cenie, bagatela! 1400 złotych. To sporo, szczególnie, że telefon zawsze może się wyczerpać, albo tak samo jak kluczki, zagubić w naszej torebce.

Fajny gadżet, ale raczej tylko dla fanek nowinek. Dla osób myślących w kategoriach racjonalności zakupu, raczej bez sensu. Warta uwagi jest reklama, na której to kobieta prezentuje to rozwiązanie. Ciekawe dlaczego? Czyżby tylko Pań dotyczył problem gubienia kluczyków?

Produkt kupisz tutaj.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze