Telefon zamiast kluczyka do auta

Dwa metalowe panele, odrobina elektroniki, przezroczysty wyświetlacz i szklana tafla - czy to pilot, kluczyk do auta czy telefon? Mobiado i Aston Martin postanowiły połączyć siły i stworzyć luksusowy gadżet, który będzie spełniał wszystkie te funkcje.

fot. Mobiado

Podczas najbliższych targów jubilerskich w Bazylei zostanie zaprezentowany nowy smartphone, storzony przez producenta ekskluzywnych telefonów firmę Mobiado. Koncept opatrzony będzie logiem Aston Martin.

Komórka, która ma być ściśle powiązana z elektroniką samochodu producenta marki Aston Martin, ma odpowiadać za pełną synchronizację multimediów z systemem car-audio. Zakłada się również, że otrzyma funkcje lokalizacyjno-nawigacyjne, dzięki którym kierowca Astona będzie mógł udostępnić lokalizację swojego auta lub przebytą trasę w sieci. Poza tym telefon ma być także kartą kodową do samochodu.

Jak przystało na luksusowe marki Mobiado Aston Martin będzie wykonany z platyny oraz kryształowego panelu ochraniającego wyświetlacz oraz elektornikę telefonu.

Ciekawe czy przypadnie do gustu posidaczom luksusowych brytyjskich samochodów?

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze