Tego jeszcze nie było – Shisha od Porsche Design!

Studio projektowe Porsche Design stworzyło już wiele gadżetów, które trafiły do sprzedaży. Począwszy od ciuchów poprzez długopisy, rowery, okulary aż po... Shishe. Tak, tak już niebawem każdy będzie mógł nabyć fajkę wodną sygnowaną logiem Porsche Design.

Elegancja, najlepsza jakość materiałów i wykonania oraz wygórowana cena to cechy charakterystczne dla produktów tej marki. Wśród gamy artykułów dla koneserów i zamożnych gadżeciarzy pojawiło się nowe dzieło – Shishy. Wykonana z aluminium, stali nierdzewnej i szkła niczym nie przypomina tradycyjnej fajki.

fot. Porsche

Wysokość konstrukcji to 55 centymetrów. Rurka wykonana jest z niezwykle trwałego i elastycznego materiału TecFlex, który wykorzystywany jest również przy produkcji przedmiotów z segmentu piśmienniczego.
Shisha choć sama w sobie jest niezwykle interesująca jest zapowiedzią kolejnej , nowej kolekcji Porsche World Design (o której już niebawem na motocaina.pl), gdzie oprócz niej znajdziemy: szale, kurtki, polo, koszulki, a także pałeczki i zestawy do zup czy herbat. Oczywiście wszystko chrakterystycznym stylu Porsche.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze