Joanna Szymków-Matuszewska

Team Total nadal zaskakuje pomysłami

Po ośmiu miesiącach od uruchomienia przez Team Total platformy internetowej Team Total Pro, zostaliśmy zaproszeni na konferencję prasową krótko podsumowującą projekt. Okazuje się, że od czasu wystartowania z platformą, zarejestrowało się na niej już blisko 2500 zawodowych mechaników.

To między innymi oni tworzą treści zamieszczane na stronie teamtotalpro.pl, wymieniając się swoją wiedzą, doświadczeniami, ale też przede wszystkim zadając pytania. A jak wiadomo – kto pyta nie błądzi. Ekspertem w odpowiadaniu na wszelkie skomplikowane pytania jest Adam Klimek, który swoją wiedzą podzieli się wkrótce jeszcze szerzej. Nowy pomysł Teamu to zamieszczanie na platformie krótkich filmów instruktażowych z najbardziej kłopotliwych napraw samochodowych. Premierowy odcinek można już znaleźć na stronie – Adam zmierzył się z wymianą dwumasu (link do filmu: ). Instruktaż to jednak nie jedyny cel pomysłodawców takiego rozwiązania. Chcą oni dotrzeć też do klientów serwisów samochodowych i pokazać im, co powinna obejmować rzetelna naprawa, jaki powinien być jej koszt i ile czasu powinna ona optymalnie trwać. Jako klientka daję like’a takiemu rozwiązaniu. Ciekawe co na to powiedzą mechanicy.

Platforma teamtotalpro.pl odnosi sukcesy, stojący za nią Adam Klimek też, a co z resztą Teamu? Nie pozostają w tyle – Hubert Ptaszek jadąc w klasie WRC2 już dwukrotnie stanął w bieżącym sezonie na podium – w Rajdzie Meksyku i Rajdzie Argentyny. Hubert zaznacza wyraźnie, że w tym sezonie nie bije się o wynik, a zdobywa doświadczenie i to jest jego najważniejszy cel. Reszta dzieje się przy okazji. Zazdrościmy takich okazji jak zdobycie pudła i życzymy ich jak najwięcej. Dotychczasowe osiągnięcia w zestawieniu z młodym wiekiem kierowcy rajdowego mogą nam przynieść jeszcze wiele emocji.

W polskim środowisku rajdowym, a w szczególności rajdów WRC zaczyna się jednak prawdziwa gorączka wrażeń, bo już na przełomie czerwca i lipca rusza wyczekiwana przez wszystkich pasjonatów motorsportu runda Mistrzostw Świata – 73. PZM Rajd Polski. Oczywiście pojedzie w niej Hubert Ptaszek i to samochodem w nowym oklejeniu, przygotowanym specjalnie na tę okazję, ale też udział w Rajdzie weźmie jego koleżanka z Team Total – Klaudia Podkalicka. Tym razem Klaudia jedzie jako „zerówka” i mimo, że to rajd płaski, to pojedzie ona swoim terenowym samochodem. Spotkanie Klaudii na Rajdzie będzie pewnie spełnieniem marzeń niejednego mężczyzny, jednak marzeniem Klaudii nadal pozostaje udział w Dakarze. Cel został postawiony bardzo wysoko, ale każdy następny krok Klaudii przybliża ją do niego coraz bardziej. W najbliższych planach Klaudii jest udział w cyklu Pucharu Świata oraz Mistrzostw Europy – w tym w specjalnej rundzie będącej 24-godzinnym wyścigo-rajdem, w którym startuje 50 załóg jednocześnie. Prawdopodobnie Podkalicka będzie miała okazję zmierzyć się w trakcie tej rundy z Juttą Kleinschmidt.

Wygląda więc na to, że koncepcja Team Total się sprawdza i każdy z członków ma powód do dumy i motywację do podejmowania dalszych działań. Trzymamy więc kciuki za sukcesy członków Teamu i czekamy na kolejne ich inicjatywy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze