Tamara Ecclestone i miś Pudsey w samochodzie marzeń

Córka Berniego, Tamara Ecclestone, wspiera Peugeota w akcji na rzecz pomocy dzieciom. Wspólnie zachęcają do stworzenia samochodu marzeń i ofiarowania cegiełki na rzecz fundacji BBC Children in Need.

Wystarczy wejść na stronę www.pudseysdreamwheels.co.uk i popuścić wodze fantazji, tworząc swój własny wymarzony pojazd. Bawić się można za darmo, ale wpłacając 3 funty wchodzi się na listę konkurujących o nowego Peugeota 208 – niezły prezent na Gwiazdkę. Na stronie jest również dostępny sklep z gadżetami. W ten sposób Peugeot ma nadzieję zebrać 150 tysięcy funtów na cele charytatywne.

Tamara i miś Pudsey
fot. Peugeot

Projekt został wylansowany przez Tamarę Ecclestone, która w towarzystwie prezenterów Maxa Littlera i Darrena Jeffriesa, a także słynnego jednookiego misia Pudseya, odtworzyła klimat z filmu „Grease”. Towarzyszy im „Greased Lightning” Peugeot 208. Sama Tamara swój samochód marzeń widziałaby nieco inaczej: różowo-złoty, pokryty kryształami i z długimi rzęsami przy reflektorach! Darren i Matt natomiast chętnie skusiliby się na Batmobil.

Na stronie można znaleźć aż trzynaście kategorii tematycznych, co czyni możliwości projektowe niemal niewyczerpanymi. Każdy gracz będzie mógł również opisać, co najbardziej mu przyświecało przy tworzeniu projektu. Z dziesięciu najwyżej ocenionych na Facebooku i Twitterze propozycji jury wybierze zwycięzcę, który zostanie ogłoszony 8 grudnia.

Peugeot jest oficjalnym partnerem fundacji BBC Children in Need.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze