Taksówkarz, który nie lubi czekać na światłach

Taksówkarz, który nie lubi czekać na światłach
Mówi się czasem, że taksówkarze mają luźne podejście do przepisów. Takie nagrania tylko podsycają podobne głosy.

Bądźmy szczerzy – taksówkarze nie jeżdżą dla przyjemności, tylko jest to ich, często męcząca, praca. Czy dlatego ten taksówkarz postanowił ułatwić sobie życie?

Kamera samochodowa uchwyciła moment, w którym taksówka omija auta stojące na pasie do skrętu w lewo i ustawia się na pierwszej pozycji. Czyżby jej pasażerowi aż tak się spieszyło?

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 1 ]
Waldek 2 miesiące temu
Pracuje jako kierowca w opti taxi i widziałem wiele więc taka sytuacja mnie nie dziwi. Nie wiem ja prowadzę spokojnie auto i jak jest czerwone światło to się zatrzymuje i czekam aż przejadą samochody stojące przede mną a później ja. nie wiem gdzie się tak temy taksówkarzowi spieszyło.
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.