Tak wygląda wnętrze Skody Kodiaq

Już jutro oficjalne odsłonięcie pierwszego, siedmioosobowego modelu Skody. Na kilka godzin przed premierą czeski producent ujawnia pierwsze zdjęcia wnętrzu modelu Kodiaq.

Do wielkiej premiery czeskiego SUV-a pozostały już tylko godziny, a tymczasem w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia modelu Kodiaq prezentujące wnętrze. 

Nowy model Skody ma być jednym z pojemniejszych w segmencie. Auto o długości 4,7 metra w zależności od wersji pomieści pięć lub siedem osób. Przestrzeń bagażowa wersji pięcioosobowej to 720 litrów pojemności. Po złożeniu tylnych oparć przestrzeń wzrasta do 2065 litrów. W kabinie pojawi się również około 30 rozwiązań typu Simply Clever takich jak osłony rantów drzwi, parasolka czy zagłówki ze specjalnymi oparciami. 

Po pierwszych zdjęciach wnętrza można wnioskować, że jakość materiałów wykończeniowych wnętrza będzie na poziomie modelu Superb. W centralnym punkcie kokpitu umieszczono duży ekran dotykowy z funkcją nawigacji i możliwością odtwarzania multimediów. Odpowiedni klimat w kabinie zapewni oświetlenie w technologii LED oraz system dźwiękowy firmy Canton. 

Pod maską Skody Kodiaq pojawią się dobrze znane jednostki TDI. Dwulitrowy silnik będzie dostępny w dwóch wariantach: 150 oraz 190 KM. Oprócz tego będą jeszcze dostępne silniki benzynowe. Słabsze warianty będą oferowane z napędem na przednią oś, natomiast w mocniejszych będzie można zamówić napęd na wszystkie koła – AWD.

Oficjalna prezentacja tego modelu już jutro, a kilka tygodni później model zostanie pokazany szerszej publiczności podczas salonu samochodowego w Paryżu. W salonach pojawi się na początku przyszłego roku.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze