Tak wygląda nowa Kia Sportage

Już za kilkanaście dni ruszają targi motoryzacyjne we Frankfurcie. Zostanie tam zaprezentowana nowa generacja modelu Kia Sportage. Koreański SUV przyciąga wzrok swoim nietuzinkowym wyglądem.

Przez ostatnie dni w sieci przewijała się fala spekulacji i szpiegowskich zdjęć nowego modelu. Teraz jednak mamy już do czynienia z oficjalnymi fotografiami koreańskiego SUV-a. Nowa Kia Sportage wzbudza duże emocje, a w dodatku na naszym rynku jest to bardzo popularny model.

Oficjalna prezentacja modelu nastąpi 15 września podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie, ale już teraz możemy zobaczyć pierwsze, oficjalne zdjęcia. Czwarta generacja Sportage odcina się od poprzednika pod względem designu. Samochód prezentuje się bardzo dynamicznie, a producent podkreśla kontrast pomiędzy „gładkimi i ostrymi kształtami, które nawiązują do nowoczesnych myśliwców”.

Mini Cooper SE Countryman ALL4

Nowa wersja została wyposażona w charakterystyczny grill pojawiający się w nowych modelach koreańskiego producenta, a lampy powędrowały w górę. Bardzo ciekawie prezentuje się również tył samochodu. Nie sposób będzie pomylić go z konkurencją.

Producent milczy na temat danych technicznych, ale z pewnością więcej informacji pojawi się lada dzień. Do tego czasu pozostaje tylko napawać wzrok.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze