Tak się bawią Hellcat-y – Wideo
Co może powstać z połączenia trzech muscle carów, takich jak Dodge Challenger Hellcat i kilku wolnych chwil? Na przykład film, który pokazuje jak się można bawić, gdy do dyspozycji mamy w sumie 2 121 KM.
W takie upalne dni z chęcią porobilibyśmy coś poza biurem. Pracownicy firmy leasingowej z Illinois postanowili nagrać film prezentujący trzy muscle cary intensywnie palące ogumienie.
Do dyspozycji mieli trzy Dodge Challenger Hellcar, czyli najmocniejsze odmiany amerykańskiego klasyka gatunku. Pod maską każdego z nich drzemie 707 KM, czyli w sumie mieli do dyspozycji 2 121 KM.
Zobaczcie, co potrafią i przede wszystkim jak brzmią te wyjątkowe maszyny.
Najnowsze
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
Mercedes-AMG E 53 wraca w nowej odsłonie – tym razem jako hybryda plug-in. Brzmi groźnie? Spokojnie. To jeden z tych przypadków, w których elektryfikacja wcale nie zabiera charakteru, a wręcz potrafi dodać temu samochodowi nowy wymiar. Sprawdziłam, jak E 53 Hybrid 4MATIC+ radzi sobie w codziennej jeździe, na trasie i wtedy, gdy chce się po […] -
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
-
Opony to za mało. Te 2 płyny w aucie decydują o bezpieczeństwie zimą. Sprawdź przed wyjazdem!
-
Niebezpieczne „mikołajki” pod maską: na 8 z 10 płynów do spryskiwaczy nie można polegać
-
Świąteczny prezent od Forda: hybrydowy van, który ratuje zwierzęta. Zobacz, jak działa „112 dla zwierząt
Zostaw komentarz: