Tajny agent za kierownicą Porsche Mission E. Nadchodzi „Playmobil: Film”!

Tajny agent w aucie elektrycznym: samochód sportowy Porsche Mission E gra jedną z głównych ról w nowym, animowanym filmie familijnym Playmobil. Koncepcyjny pojazd to prototyp pierwszego całkowicie elektrycznego modelu Porsche – Taycan, który zadebiutuje już we wrześniu 2019 r.

W filmie białym egzemplarzem Mission E porusza się tajny agent Rex Dasher. Polska premiera produkcji odbędzie się 23 sierpnia 2019 r. To pierwszy projekt filmowy Porsche i Playmobil. Obie firmy od 2014 r. wspólnie tworzą zestawy do gier i współpracują w dziedzinie marketingu.

„Playmobil: Film” opowiada o dziewczynie imieniem Marla, która musi odnaleźć swojego młodszego brata Charliego po tym, jak chłopiec znika w animowanej krainie Playmobil. W czasie podróży przez nowe światy Marla spotyka różnych towarzyszy: właściciela foodtrucka, robota, wróżkę, a także Rexa Dashera.

Nieustraszony, a przy tym czarujący tajny agent jeździ Porsche Mission E, elektrycznym samochodem sportowym, który ma wiele niezwykłych funkcji. Wspólnie bohaterowie pokonują wielkie wyzwania i odkrywają, że mogą odnieść sukces w niemal wszystkim – jeśli tylko uwierzą w siebie. Reżyserem filmu jest Lino DiSalvo, znany z takich hitów jak „Kraina lodu”.

Specjalne pokazy „Playmobil: Film” odbyły się kilka dni temu w Porsche Museum, w ramach wakacyjnego programu dla dzieci Porsche4Kids. Przy okazji zorganizowano również sesję rozdawania autografów oraz spotkanie z maskotkami Rexa Dashera i Toma Targi. Wakacyjny program muzeum trwa od 3 do 25 sierpnia i jest skierowany do dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Oferuje między innymi różne stanowiska do gier i zabaw oraz warsztaty fotograficzne Playmobil.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Czy nikt nie ma wrażenia, że firma, która podrabia lego – podrabia teraz jej pomysł na biznes, robią film o plastikowych figurkach? A w tym wszystkim uczestniczy Porsche? Jak dla mnie wstyd dla tego wybitnego producenta samochodów.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze