Tajemniczy śmiertelny wypadek
Jedna osoba nie żyje, a pięć zostało rannych w wyniku zderzenia dwóch samochodów. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.
Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 19, między Lublinem, a Kraśnikiem. Na nagraniu z kamery samochodowej widać jak Volkswagen Golf z niewyjaśnionych przyczyn zjeżdża na lewą stronę drogi i czołowo zderza się z prawidłowo poruszającym się dostawczym Volkswagenem.
W wyniku zderzenia zginął 25-letni kierowca Golfa. Pozostali poszkodowani to pięciu podróżujących autem dostawczym, którzy zostali ranni i trafili do szpitali. Przyczynę wypadku ma wskazać prowadzone w tej sprawie śledztwo.
Najnowsze
-
Test Alfa Romeo Junior Elettrica. Włoski charakter nadal tu mieszka
Alfa Romeo Junior miała zadebiutować pod nazwą “Milano”, ale problemy związane z prawami do tej nazwy sprawiły, że producent w ostatniej chwili musiał zmienić plany. Ostatecznie, najmniejszy i najbardziej kompaktowy model w aktualnej gamie włoskiej marki trafił na rynek jako Junior. W testowanej wersji mamy do czynienia z odmianą elektryczną. Podstawowe pytanie z jakim odebrałam […] -
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
Zostaw komentarz: