Tadek Błażusiak w drodze na stadion

Już dzisiaj, 31 maja, o godzinie 22.45 na TVP Sport będzie można obejrzeć materiał filmowy „Tadek Błażusiak: droga na stadion. Można w nim zobaczyć, jak mistrz enduro-crossu wyobraża sobie alternatywną trasę z lotniska na stadion w Gdańsku.

Inspiracją był hiszpański zawodnik FMX, a prywatnie kolega Tadka – Dany Torres, który wybiera się do Gdańska, by kibicować rodzimej reprezentacji. Jego prośba o opracowanie trasy z lotniska na stadion obudziła w Tadku ducha przekory.

fot. Red Bull

Sprawdził, jak z lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku dojechać na PGE Arenę – stadion, na którym reprezentacja Hiszpanii będzie rozgrywać mecze fazy grupowej. Dwukrotny mistrz świata w SuperEnduro nie mógł sobie odmówić przyjemności i parokrotnie zbaczał z wyznaczonej dla kibiców trasy, by w pełni wykorzystać off-roadowe umiejętności.

fot. Red Bull

Na przekór  dyskusjom o polskich drogach, Błażusiak martwi się, że niedługo będzie musiał jeździć po asfalcie. Na KTMie 350 EXC żadne podłoże nie jest mu straszne. Hałdy, lasy, pagórki, żwir – to jego żywioł. 

fot. Red Bull

Złoty  medalista Igrzysk Sportów Ekstremalnych X-Games 2011 po drodze ściga się z samolotem, zaskakuje pracowników budowy i szaleje na Nabrzeżu Węglowym. Nie może też zabraknąć wizyty na plaży i w Porcie Gdańskim. Okazuje się, że droga na stadion może być niezwykle emocjonująca i bardzo malownicza!

fot. Red Bull

Subiektywny przewodnik Błażusiaka „Droga na stadion” będzie można zobaczyć w TVP Sport. Premiera już 31. maja o godz. 22:45, powtórki – piątek, 1.06, o godz. 19:55 i czwartek, 7.06 o 23:15.

fot. Red Bull

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze