Tabuny jeleni na drodze - można się zdziwić! Film

Tabuny jeleni na drodze - można się zdziwić! Film
Zwierzęta na drodze to nic dziwnego, każdy z nas, kierowców, miał do czynienia z omijaniem kotów, psów, czy... kur. Ale duże zwierzę to co innego...

Nikomu nie życzymy, aby z lasu wybiegł mu pod koła samochodu dzik, sarna, czy inne leśne i dzikie zwierzę. Im większa masa zwierza, tym gorzej dla samochodu i dla nas samych. Oczywiście zderzenie to najgorsze co może nas spotkać, ale może lepiej wyhamować - jak się da - widząc zbliżające się do jezdni zwierzęta?

Do niecodziennej sytuacji doszło na węgierskiej drodze, tuż przed granicą z Chorwacją. Kierowcy jadący samochodami mieli w pewnym sensie szczęście, bo owszem, z lewej strony był las, ale stado, a właściwie tabuny jeleni, wybiegły z odsłoniętego pola. Dzięki temu dało się je dostrzec w porę, wyhamować pojazdy i zaczekać, aby wszystkie zwierzęta mogły bezpiecznie przedostać się na drugą stronę drogi.

Zaskakująca jest liczba osobników, bo wydaje się, że były ich tam setki. Zobaczcie sami!

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.