Szybkie auta i gorące kobiety w nowym Need For Speed

Czy wcielenie dwóch modelek w role bohaterek nowego Need For Speed: The Run to ukłon w stronę damskiej części graczy, czy jedynie kolejny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych użytkowników płci męskiej?

fot. Youtube

Modelki to Irina Shayk i Chrissy Teigen, znane z obszernych sesji fotograficznych na łamach Sports Illustrated Swimsuit. W oficjalnym trailerze gry, ich komputerowe wersje kuszą głównego bohatera kręcąc biodrami i puszczając zalotne spojrzenia, po czym oddalają się z piskiem opon swoich Nissanów GTR. Pomimo iż są przyjaciółkami, są też rywalkami w wielkim wyścigu z San Francisco do Nowego Jorku. Tak zaczyna się historia przewodnia gry wypełnionej wybuchami, pościgami i luksusowymi autami doprawionymi szczyptą damskiej seksowności. 

Choć Need For Speed miał swoje wzloty i upadki, nadchodzącą grę producenci opisują w samych superlatywach jako świetny przykład przeniesienia realnych postaci do wirtualnej rzeczywistości. Grafika w trailerze wygląda obiecująco, miejmy więc nadzieję, że i tym razem Need For Speed dostarczy nam tyle samo rozrywki co poprzednie wersje. 

Co do samych dziewczyn z okładki to można mieć mieszane uczucia. Czy jest to ukłon w stronę pań, czy najprostszy z możliwych sposobów na przyciągnięcie męskiej klienteli, a modelki stanowią tylko smakowity dodatek do wybuchowej całości? Zapewne przekonamy się już w połowie Listopada, gdy gra wyjdzie na Xbox’a, Playstation 3, Wii i Nintendo 3DS.

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze