Katarzyna Frendl

„Szybcy i wściekli” powracają – tej jesieni na FOX. Główna rola będzie kobieca?

Szybkie samochody, pościgi i adrenalina! Klasyka kina akcji, czyli „Szybcy i wściekli” pojawią się tej jesieni w FOX. Kiedy i co dokładnie będzie można obejrzeć?

Powszechnie znana seria o „Szybkich i wściekłych” wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku minęło 20 lat od premiery pierwszej części filmu! Od tego czasu ukazało się 8 sequeli filmu, niemniej popularnych, niż główna produkcja. 2 i 3 października w kanale FOX widzowie obejrzą aż cztery części serii. W tym – premierowo – „Szybcy i wściekli 5”!

„Szybcy i wściekli” – nie tylko samochody

W szóstej części „Szybkich i wściekłych” pojawiły się nie tylko szybkie samochody, ale także… czołg! Początkowo planowano, że scena z użyciem pancernego pojazdu zostanie wygenerowana komputerowo, jednak ostatecznie podjęto decyzję, by w filmie zagrał prawdziwy model, a jedynie reszta efektów specjalnych została dodana w postprodukcji.

Szybcy i wściekli – cztery części

Seria zdobyła rzeszę fanów na całym świecie. Już w pierwszy weekend października wielbiciele wyścigów będą mogli zobaczyć cztery części kultowej serii na kanale FOX, w tym premierę piątej odsłony. Październik to miesiąc, gdy zaczyna ogarniać nas jesienna melancholia. Czy może być coś lepszego niż w chłodny wieczór rozgrzać się emocjonującym maratonem filmowym? Pierwszy wyścig startuje już w sobotę 2 października o godzinie 20:10.

Za szybcy, za wściekli – 2 października o godzinie 20:10

Szybcy i wściekli: Tokio Drift – 2 października o godzinie 22:20

Szybcy i wściekli 5 – PREMIERA: 3 października o godzinie 20:10

Szybcy i wściekli 6 – 3 października o godzinie 22:30

Szybcy i wściekli – główną rolkę zagra kobieta!

W pierwszej połowie 2021 roku ukazał się 9. film z serii, gdzie ponownie można zobaczyć znane postacie odgrywane m.in. przez Vin Diesela czy Michelle Rodriguez. Potwierdziły się także plotki o planowanej produkcji, gdzie główną rolę ma zagrać… kobieta! Fani serii z pewnością zacierają ręce i czekają na więcej potwierdzonych informacji o nadchodzącym spin-offie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze