Edyta Klim

Szpilki w transporcie – kalendarz charytatywny już w sprzedaży!

"Szpilki w transporcie" to charytatywny kalendarz z kobietami, które na co dzień pracują jako kierowcy ciężarówek.

12 aktywnych zawodowo kobiet-kierowców, które w codziennej pracy nie boją się smaru i ciężkiej pracy – w kalendarzu „Szpilki w transporcie” pokazały się z niezwykle kobiecej strony. Bohaterki kalendarza mają różne doświadczenia, jeżdżą samochodami innych marek, transportują ładunki w rozmaite regiony, jeżdżą na tzw. „beczkach” lub na międzynarodówce, ale łączy jedno – pasja. 

Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany Jackowi Dziemieszonkowi – zawodowemu kierowcy pojazdów ciężarowych, ojcu dwójki małych dzieci, który choruje na nowotwór. Klasyczne leczenie praktycznie wyczerpało już swoje możliwości, Jacek przeszedł na tzw. leczenie alternatywne, które ma go wzmocnić i pozwolić kontynuować leczenie klasyczne. Kuracje pochłonęły już 200 tys. zł i nadal będą kosztować wiele…

Szpilki w transporcie to nie tylko pomoc – to także próba zwrócenia uwagi na pokaźną grupę zawodową, jaką stanowią kierowcy w Polsce. Choć kobiet wykonujących tę nietypową profesję jest coraz więcej, to wciąż pokutuje przeświadczenie, że to zajęcie zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Kilkaset, może nawet już tysiące kobiet w Polsce, udowadnia swoją pasją, że również za kółkiem wielotonowych zestawów na wymagających trasach Europy, z dala od domu, radzą sobie doskonale i są wysoce cenione przez swych pracodawców. 

 

CENA: 30 zł

ZAMÓWIENIA NA: http://www.szpilkiwtransporcie.pl

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze