Sześciokołowy Smart przerobiony na limuzynę

Tego jeszcze nie grali. Jeden z najmniejszych samochodów świata został przerobiony na ekskluzywną limuzynę. Zobaczcie, jak wygląda.

Już za kilka dni ruszają targi motoryzacyjne we Frankfurcie. Oprócz regularnych stoisk producentów nie zabraknie tam jednak ciekawostek ze świata tuningu. Jedną z nich z pewnością będzie Smart ForTwo przygotowany przez ekipę z Limouzine.de. 

Specjaliści od przedłużania różnych modeli postanowili przerobić standardowego Smarta, którego długość to 2,69 metra do wersji 5,5 metrowej. Przy takiej operacji konieczne było dołożenie kolejnej osi, dzięki czemu samochód jest teraz sześciokołowcem stojącym na 18-calowych felgach.

Oprócz przedłużonego nadwozia otrzymał jeszcze dodatkową parę drzwi otwieranych do góry, dzięki czemu dostęp do przepastnej kabiny pasażerskiej (jak na Smarta) będzie łatwiejszych. W środku na pasażerów czeka nie tylko szampan, ale także klimatyczne oświetlenie, skórzana tapicerka, system klimatyzacji oraz dwa telewizory.

Projekt otrzymał nazwę Smart madeforsix, więc na pokładzie pomieści sześciu pasażerów. Martwić może silnik, bowiem oferuje on zaledwie 120 KM, tak więc pasażerowie będą musieli nastawić się na powolny objazd miasta.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

strasznie wygląda 🙂

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze