Szef Mercedesa będzie jeździł na emeryturze BMW?

Dieter Zetsche, wieloletni prezes Mercedesa, odchodzi na zasłużoną emeryturę. BWM postanowiło podziękować mu za lata rywalizacji w bardzo oryginalny i zabawny sposób.

Na wideo opublikowanym przez BMW widzimy jegomościa podobnego do Dietera Zetsche, który żegna się ze swoimi współpracownikami w siedzibie Mercedesa. Zdaje przepustkę, robi sobie ostatnie selfie i czas wracać do domu. Ostatnia podróż służbową klasą S.

Pod domem były prezes dziękuje kierowcy, a gdy ten odjeżdża, otwiera garaż w którym stoi zabytkowy Mercedes. Ale wyjeżdża za kierownicą BMW i8 Roadster. „Nareszcie wolny” – głosi napis na ekranie.

W opisie filmu możemy przeczytać, że kiedy Dieter Zetsche przechodzi na emeryturę, nie musi to być dla niego smutny dzień. Wszystko za sprawą i8, które nadaje kształt przyszłości elektromobilności. Mercedes odpowiedział na tą zaczepkę, pisząc na Twitterze, że dziękuje za sugestię, ale były prezes już zdecydował, że przesiądzie się raczej na jeden z modeli EQ – nowej gamy elektrycznych Mercedesów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze