Szaleńcza jazda Mercedesa zakończona wypadkiem

Szaleńcza jazda Mercedesa zakończona wypadkiem
Szaleńcza jazda na brytyjskiej autostradzie zakończyła się wypadkiem. Sprawca trafił już przed sąd i usłyszał bardzo surowy wyrok.

Znaczne przekroczenie prędkości, niebezpieczne zmienianie pasów i wreszcie spowodowanie wypadku  - pewien kierowca Mercedesa wykazał się wyjątkową brawurą i bezmyślnością.

Zdarzenie miało miejsce na autostradzie M4 w Wielkiej Brytanii. Na nagraniu widać jak biała klasa C coupe wyprzedza inne pojazdy ze znaczną prędkością i co chwilę zmienia pasy. W pewnym momencie kierujący musiał źle zaplanować swój następny ruch i wygląda na to, że uderzył w Mini Clubmana (na nagraniu nie widać co się dokładnie stało), który okręcił się wokół własnej osi i uderzył w barierę.

Kierowca Mercedesa, 36-letni mężczyzna, został zatrzymany przez policję i skazany na 11 miesięcy więzienia i kolejne 29 miesięcy zakazu prowadzenia pojazdów.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.