Synowie Anarchii nie tylko w Charming

Bartels’ Harley-Davidson, placówka dealerska motocykli HD w Marina Del Rey, podpisała kontrakt, na mocy którego powstanie limitowana edycja motocykli inspirowanych serialem "Sons of Anarchy".

Z pewnością seria odcinków o perypetiach amerykańskich motocyklistów klubu SAMCRO z Charming jest doskonale wszystkim znana. Popularność serialu i zaangażowanie widzów w losy bohaterów wzrosły na tyle, by wyprodukować kolekcjonerską edycję motocykli inspirowanych głównymi motywami i symbolami serialu.

Według źródeł, Bartel’s H-D zamierza wyprodukować setkę unikatów, których cena będzie oscylować wokół 25 tysięcy dolarów. Trafią do sprzedaży już w sierpniu podczas Sturgis Rally w południowej Dakocie.

„Sons of Anarchy”
fot. hollywoodreporter.com

Producenci nie zapomnieli także o osobach niezainteresowanych kupnem pełnowymiarowego motocykla. Zadbali, by każdy miał możliwość nabycia miniaturowej maszyny identycznej z modelem z unikatowej kolekcji. Ponadto przygotowano zestawy kalendarzy, plakatów, gier, a także grafik związanych bezpośrednio z tematyką serialu.

Obecnie trwa piąty sezon serialu „Sons of Anarchy”, który cieszy się największą popularnością w historii programów stacji FX. Według szacunków, jego oglądalność przekracza 5.5 miliona i wciąż rośnie, pokonując widowiska takie, jak „Rescue Me” oraz „The Shield”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze