Syn Schumachera robi kurs na prawo jazdy

Syn Schumachera robi kurs na prawo jazdy
W sieci ruszyła seria filmów pt. „Fahrschule Furious”. Główną rolę odgrywa tam Mick Schumacher, syn jednego z najbardziej utytułowanych kierowców Formuły 1. Zobaczcie, jak radzi sobie podczas kursu na prawo jazdy.

Na prawym fotelu Mercedesa A45 AMG, w roli instruktora wystąpił znany niemiecki komik Harry G, który poucza młodego Micka na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jedną z pierwszych lekcji jest jazda po rondzie, gdzie pojawia się nieoczekiwana przeszkoda. Na szczęście umiejętności młodego „Quick Micka” pozwalają ominąć przeszkodę, a instruktor porównuje go do samego Olivera Kahna.

Podczas kolejnego odcinka Mick Schumacher pokazuje instruktorowi, jak szybko zaparkować samochód za jednym zamachem.

Syn Michaela Schumachera ma zaledwie 18 lat, ale od 2008 roku jest aktywnym kierowcą wyścigowym. Najpierw za kółkiem gokartów, później w coraz bardziej wymagających seriach. W poprzednim sezonie startował w Formule 4 ADAC w barwach zespołu Prema Powerteam, z którym zajął drugie miejsce. W tym roku przesiada się do bolidów Formuły 3 w ramach zawodów organizowanych przez FIA. Pierwsza runda startuje już w połowie kwietnia na torze Silverstone.

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.