Święto Ducati w Poznaniu – już w ten weekend!

Kto ma ochotę wypróbować, jak motocykle Ducati sprawują się w mieście i w trasie powinien 23-24 lipca zawitać do Poznania. HRG Motorownia Motocykle - jedyny dealer tej marki w Wielkopolsce, zaprasza na otwarcie salonu połączone z jazdami testowymi najnowszymi modelami motocykli rasowej marki Ducati.

W najbliższy weekend w poznańskim HRG Motorownia Motocykle odbędzie się otwarcie salonu Ducati. To kolejny punkt w Motorowni Motocykle, obok serwisu motocyklowego, salonu sprzedaży motocykli typu chopper i cruiser oraz dodatków do nich, sklepu z częściami eksploatacyjnymi, a także największego w Wielkopolsce centrum opon do jednośladów. 

fot. HRG Motorownia Motocykle

Otwarcie będzie szansą na przetestowanie najnowszych modeli motocykli Ducati. Na niemal godzinną jazdę testową w okolicach Poznania załapać się będzie można o każdej pełnej godzinie w piątek pomiędzy 12 a 18, w sobotę od 11 do 16 oraz, dla bardzo zainteresowanych, w niedzielę pomiędzy 11 a 14. Na czym będzie można pojeździć? Do dyspozycji będą zatankowane do pełna najnowsze modele Ducati: Multistrada 1200, Monster 1100S oraz Hypermotard 796. Dodatkowo w sobotę przejechać będzie się można sportowym Ducati 1198.  

Z darmowej jazdy będzie mógł skorzystać każdy, kto okaże dowód osobisty, prawo jazdy, podpisze stosowne oświadczenie o odpowiedzialności za powierzone mienie i wyposażony będzie w niezbędnik motocyklisty – kask, buty, kurtkę, rękawice, etc. Warunkiem będzie też wcześniejsze zgłoszenie udziału pod numerem 61 661 50 71. 

Dodatkowo przez cały weekend w Motorowni dla motocyklistów dostępne będą najnowsze modele kasków testowych marki Schuberth: C3, J1 i S1 we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. 

A co na miejscu? Kawa i poczęstunek w towarzystwie członków polskich klubów Ducati Owners Club. Do tego cała wystawa motocykli Ducati – GT 1000 Sportclassic, Streetfighter, Hypermotard, Monster 696, 1100, 1100S, Superbike 848, 1098, 1198. Te, które nie są dostępne w polskich salonach będą sprowadzane na indywidualne zamówienie prosto z Bolonii, w zależności od zainteresowania kupujących. 

W nowym salonie, oprócz motocykli, kupić będzie można całą kolekcję odzieży Dainese, obuwia Pumy, rękawic i gadżetów sygnowanych marką Ducati przeznaczonych do jazdy motocyklowej i na co dzień. Z serii Ducati Performance kupić będzie można karbonowe osłony, owiewki wyścigowe, pokrywy i dociski sprzęgieł, osprzęt silników, sety podnóżków, siedzenia, torby, kufry, etc. Oprócz tego w ofercie znajdą się układy wydechowe Termignoni, opracowywane w kooperacji z Ducati Corse oraz amortyzatory centralne i skrętu marki Ohlins. A także pełną ofertę z bieżących katalogów Ducati Apparel, Performance, itd. 

HRG Motorownia Motocykle, w ramach którego działa Ducati Poznań, to także autoryzowany serwis Ducati dysponujący najnowszym sprzętem diagnostycznym, dokonujący przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych motocykli tej marki. 

HRG Motorownia Motocykle znajdziesz w Poznaniu przy Krauthofera 58.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze