Quantcast

Świąteczny numer Biuletynu „Kobiety w Motorsporcie”

Oddajemy w Wasze ręce ostatni w tym roku numer Biuletynu Polskiego Związku Motorowego "Kobiety w Motorsporcie", w którym znajdziecie wiele inspirujących informacji: jak uzyskać licencję wyścigową, startować w rajdach, wyścigach, przygotować się do udziału w podróżach motocyklowych i samochodowych.

Specjalne, podwójne wydanie świąteczne Biuletynu zaczynamy od poradnika: jak uzyskać licencję wyścigową. Mamy nadzieję, że lektura ta zainspiruje zawodniczki, które do tej pory startują w nie wymagających uprawnień pucharach, aby podnosić sobie poprzeczkę.

Na łamach Biuletynu tradycyjnie przybliżamy sylwetki kobiet, które osiągają świetne rezultaty w sporcie motorowym: w wyścigach samochodowych – Gosi Rdest, Anny Wojewody i Ewy Wójtowicz, w rajdach – Aleksandry Kujaw i zawodniczek Rajdu Barbórka, w motocyklowym trialu – Anny Wygachiewicz, stuncie – Michaliny Maciończyk, czy po prostu w sprawnościowej jeździe motocyklem na czas – Gymkhanie.

Stephanie Travers: pierwsza czarnoskóra kobieta na podium F1

Jednocześnie w naszym zestawieniu „Top 10 zawodniczek motocyklowych” przypominamy, jak daleko można zajść w przeróżnych dyscyplinach, nosząc w sobie entuzjazm do tego, co się robi. Z takiego założenia wychodzą również niesamowite Crazy Cross Girls, tworząc społeczność wymiany porad i wzajemnego wsparcia.

Sezon 2014 dobiegł już właściwie końca i czas myśleć o kolejnych wyzwaniach w Nowym Roku. Być może inspiracją do zmotoryzowanego podróżowania, które polecamy szczególnie jako rodzaj wakacyjnego wypoczynku, będą relacje z wyjątkowych wypraw motocyklowych; tych na skalę światową, jak Joanna Sobkowska w projekcie „Motocyklem dalej się nie da”, czy europejską, jak Beata Gałązka. Także busem okazuje się, że można zwiedzić określony rejon świata, łącząc pasję do motoryzacji z podróżowaniem.

Zapraszamy do pobrania i lektury!

{{ download(24) }}

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze