Świąteczny numer Biuletynu "Kobiety w Motorsporcie"

Świąteczny numer Biuletynu "Kobiety w Motorsporcie"
Oddajemy w Wasze ręce ostatni w tym roku numer Biuletynu Polskiego Związku Motorowego "Kobiety w Motorsporcie", w którym znajdziecie wiele inspirujących informacji: jak uzyskać licencję wyścigową, startować w rajdach, wyścigach, przygotować się do udziału w podróżach motocyklowych i samochodowych.

Specjalne, podwójne wydanie świąteczne Biuletynu zaczynamy od poradnika: jak uzyskać licencję wyścigową. Mamy nadzieję, że lektura ta zainspiruje zawodniczki, które do tej pory startują w nie wymagających uprawnień pucharach, aby podnosić sobie poprzeczkę.

Na łamach Biuletynu tradycyjnie przybliżamy sylwetki kobiet, które osiągają świetne rezultaty w sporcie motorowym: w wyścigach samochodowych - Gosi Rdest, Anny Wojewody i Ewy Wójtowicz, w rajdach - Aleksandry Kujaw i zawodniczek Rajdu Barbórka, w motocyklowym trialu - Anny Wygachiewicz, stuncie - Michaliny Maciończyk, czy po prostu w sprawnościowej jeździe motocyklem na czas - Gymkhanie.

Świąteczny numer Biuletynu "Kobiety w Motorsporcie"


Jednocześnie w naszym zestawieniu „Top 10 zawodniczek motocyklowych” przypominamy, jak daleko można zajść w przeróżnych dyscyplinach, nosząc w sobie entuzjazm do tego, co się robi. Z takiego założenia wychodzą również niesamowite Crazy Cross Girls, tworząc społeczność wymiany porad i wzajemnego wsparcia.

Sezon 2014 dobiegł już właściwie końca i czas myśleć o kolejnych wyzwaniach w Nowym Roku. Być może inspiracją do zmotoryzowanego podróżowania, które polecamy szczególnie jako rodzaj wakacyjnego wypoczynku, będą relacje z wyjątkowych wypraw motocyklowych; tych na skalę światową, jak Joanna Sobkowska w projekcie „Motocyklem dalej się nie da”, czy europejską, jak Beata Gałązka. Także busem okazuje się, że można zwiedzić określony rejon świata, łącząc pasję do motoryzacji z podróżowaniem.

Zapraszamy do pobrania i lektury!

Biuletyn "Kobiety w Motorporscie" wydanie świąteczne
Pobierz: biuletyn_kobiety_w_motorporscie_wydanie_swiateczne.pdf
Rozmiar: 5.68 MB
Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.