Świąteczne ciężarówki MAN w Polsce

Pewna słynna reklama z ciężarówkami na stałe wpisała się w świąteczny klimat. Teraz ciężarówki z ekranu przeniosły się do rzeczywistości, niosąc radość dzieciom i dorosłym w Europie.

fot. MAN

Dwie czerwone ciężarówki przybędą do zakładów produkcyjnych MAN w Niemczech, Austrii i Polsce, po drodze odwiedzając przedszkola, szpitale dziecięce i inne instytucje pomocy dzieciom. Przywiozą im drobne podarunki – czekoladki w kształcie ciężarówek i pluszowe renifery.

Ciężarówki MAN trudno będzie przeoczyć – na przyozdobienie ciągnika i przyczepy każdej z nich zużyto po 200 metrów węży oświetleniowych, a z boków przyczepy pozdrawiają nas namalowane renifery życząc wesołych świąt w sześciu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i polskim. Nowoczesne, czerwone pojazdy będzie można oglądać podczas niektórych świątecznych jarmarków w Polsce, lub jak przemykają trasami pomiędzy Krakowem, Poznaniem a Starachowicami.

Jeśli uważacie, że samo oglądanie jak pomagają inni nie wystarcza, na oficjalnej stronie MAN możecie zakupić miniaturowy model świątecznej ciężarówki w skali 1:87 lub 1:50. Jeden euro z każdej kupionej zabawki zostanie przeznaczony na pomoc wioskom dziecięcym SOS.

Świąteczne ciężarówki niosą pomoc i radość nie tylko dzieciom, a także innym kierowcom w potrzebie. MAN zaprasza wszystkich, którzy zostali zapomniani przez los do odwiedzenia czerwonych ciężarówek w sprawie uzyskania funduszy na leczenie, rehabilitację lub podreperowanie trudnej sytuacji życiowej.

Trasę świątecznych ciężarówek można śledzić na blogu weihnachtstruck.com. Wyprawę rozpoczęto 23 listopada i potrwa ona aż do wigilii Bożego Narodzenia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze