Świat MINI w restauracji AïOLI na warszawskim Placu Konstytucji

W tętniącym życiem centrum Warszawy, przy Placu Konstytucji, rozpoczęto współpracę między restauracją AïOLI a marką MINI.

W ciepłym wnętrzu restauracji warszawski rytm życia spotka się ze świeżą i prostą południową kuchnią zaprojektowaną przez Tadeusza Mullera oraz zespół kuchenny AïOLI pod przewodnictwem Szefa Kuchni Piotra Trendaka. Symbolem tej kuchni jest sos aïoli, jeden z najstarszych na naszym kontynencie, którego autorskiego przepisu strzegą pracownicy restauracji. Do tego wyjątkowy klimat tego miejsca tworzą kolorowe koktajle od zdolnych barmanów i podkręcający atmosferę DJ-e. To przepis na AïOLI – miejsce, w którym każdy miejski bywalec poczuje miejską frajdę, czyli to co odczuć można także za kierownicą MINI.

– Plac Konstytucji od wielu lat zasługiwał na to, aby przywrócić mu właściwe miejsce w życiu codziennym Warszawy i Warszawiaków. Wiele lat temu działały tu miejskie legendy Stolicy, jak choćby „Pod Kandelabrami”, a na plenerowych scenach występował m.in. Adolf Dymsza – mówi Marcin Wachowicz i Piotr Kwaśniewski, współtwórcy AïOLI oraz AïOLI inspired by MINI.

– Chcemy, by dzięki AïOLI, Plac Konstytucji przestał być smutnym parkingiem, a stał się miejscem pełnym życia i miejskiej kultury, której organizowanie rozpoczął Teatr Polonia Krystyny Jandy. Cieszymy się, że możemy wziąć udział w jego oddolnej przemianie, będzie naprawdę ciekawie – mówią Weronika Lewandowska i Maciek Żakowski w opiekującej się marką AïOLI Cantine agencji kreatywnej Planoia.

Przy Placu Konstytucji duch MINI będzie obecny nie tylko w projekcie wnętrza lokalu stworzonym przez architektę AïOLI Martę Lew i projektanta Piotra Płoskiego z pracowni kreatywnej Smallna. Inspirowane miejską motoryzacją dania sygnowane przez MINI zaskoczą i zasmakują nie tylko fanom motoryzacji.

Właściciele MINI będą mogli liczyć na specjalne zniżki, a wszyscy na świetną zabawę w miejskim stylu AïOLI i MINI, które jak żaden inny samochód wywołuje moc pozytywnych, miejskich emocji.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

śmierdzi starym stęchłym żarciem – nie jadę tam

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

śmierdzi starym stęchłym żarciem – nie jadę tam

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze