Suzuki uruchamia Wirtualny Salon Motocyklowy!

Suzuki uruchamia Wirtualny Salon Motocyklowy!

01 lutego 2021
62
Nowoczesna platforma komunikacyjna umożliwi fanom Suzuki z całego świata dostęp do motocyklowych nowości za pomocą komputera lub smartfona.

Wirtualny Salon Motocyklowy umożliwi kontakt z jednośladami japońskiej marki poprzez cyfrowe centrum ekspozycyjne w podobny sposób, jak podczas wizyty w autoryzowanym salonie lub na targach motocyklowych, ale bez konieczności opuszczania domu. Wirtualny Salon Motocyklowy będzie miejscem, w którym odbędą się wszystkie nadchodzące premiery motocyklowe.

Wirtualny Salon Motocyklowy pozwoli przeglądać i konfigurować (w tym kolory i akcesoria) aktualnie dostępne modele i nadchodzące nowości. Za pomocą kilku kliknięć dostarczy wszelkich informacji na temat jednośladów oraz zastosowanych w nich technologiach i rozwiązaniach.

Dodatkowo użytkownicy obecni w Wirtualnym Salonie będą mogli wchodzić w interakcje z innymi gośćmi. Rejestracja w Wirtualnym Salonie Motocyklowym (Suzuki Global Motorcycle Salon) rozpocznie się 28 stycznia 2021 r. Uroczyste otwarcie zaplanowano na 5 lutego 2021 r.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!