Suzuki integruje motocyklistki

Zbliża się kolejne wydarzenie dedykowane motocyklistkom. Po zeszłorocznym sukcesie z Donington, firma Suzuki ogłosiła właśnie oficjalną datę spotkania "Girl Torque", które jest okazją do integracji entuzjastek jednośladów japońskiej marki.

Impreza odbędzie się 29 września w Cadwell Park. Suzuki oczekuje przybycia dużej liczby kobiet na motocyklach i bez względu na to, jaką maszynę posiadają – głównym założeniem przedsięwzięcia jest świętowanie możliwości wspólnej zabawy.

Wśród obecnych nie zabraknie również powszechnie znanych i lubianych motocyklistów, jak Josh Brookes z teamu Tyco Suzuki, Alastair Seeley oraz zawodnik Isle of Man, Conor Cummins. Każdy z nich będzie służył pomocą i radą w kwestiach związanych z techniką jazdy.

fot. Suzuki

Swojego entuzjazmu nie kryje Tim Davies, specjalista ds. marketingu Suzuki:

„Z uwagi na to, że zeszłoroczne wydarzenie okazało się sukcesem, postanowiliśmy zorganizować imprezę Girl Torque i w tym roku. W 2011 roku zintegrowało się ze sobą naprawdę wiele przybyłych motocyklistek. Wiem, że wciąż utrzymują ze sobą stałe kontakty i przyjaźnie. Tym razem do dyspozycji pań będzie także John Reynolds, zawodnik brytyjskich mistrzostw klasy Superbike, który z chęcią wymieni się swoimi doświadczeniami i doradzi w momentach wątpliwości. Ponadto motocyklistki będą mogły sprawdzić się w rywalizacji na torze i zmierzyć swoje czasy za pomocą profesjonalnych urządzeń.” – mówi.

Liczymy, że niebawem polscy przedstawiciele motocyklowych marek zdecydują się na organizację podobnych sesji treningowych na torach. W końcu… czego się nie robi dla motocyklistek?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze