Suzuki Inazuma 250 na wystawie motocykli w Warszawie

Nowy model i rabat na zakupione do końca marca motocykle szykuje Suzuki Motor Poland dla wszystkich odwiedzających stosiko firmy podczas warszawskiej wystawy motocykli, która rozpoczyna się już jutro!

 

fot. Suzuki

Suzuki przygotowało niespodziankę dla osób, które odwiedzą stoisko firmy na IV Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2012. Odwiedzający otrzymają kupony uprawniające do zakupu z rabatem 5% wszystkich nowych motocykli Suzuki, znajdujących się w magazynach firmy lub dealerów. Na skorzystanie z promocji i realizację kuponów u autoryzowanych dealerów Suzuki, będzie czas do 31 marca.

 

Możliwość zdobycia upragnionego motocykla taniej to nie jedyny powód, dla którego warto odwiedzić stoisko Suzuki na IV Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2012.

Na wystawie będzie można zobaczyć po raz pierwszy nowy model Suzuki Inazuma 250, inspirowany stylem B-Kinga, który ma spełniać oczekiwania osób poszukujących stylowego, godnego zaufania motocykla. Jednoślad ten ma się sprawdzać w warunkach miejskich.

Pełną gamę maszyn z oferty Suzuki będzie można obejrzeć na IV Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów, która odbędzie się 2-4 marca 2012 roku w hali MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze