Summer Cars Party 2013 – jesienne show motoryzacyjne

Już 7-8 września na lotnisku sportowym Muchowiec odbędzie się siódma edycja SCP, największego i najbardziej zaskakującego show motoryzacyjno-muzycznego w naszej części Europy. Motocaina ma przyjemność patronować temu wydarzeniu.

SCP to jedna z  nielicznych okazji, aby zobaczyć tysiące zmodyfikowanych i sportowych samochodów w jednym miejscu, spróbować sił w zawodach na ¼ mili, wziąć udział w rywalizacji starannie wyselekcjonowanych samochodów o tytuł tuningowego numeru 1 w kraju oraz zawodach car-audio. Nie zabraknie również wielu nowych atrakcji, jak Strefa Dream Cars oraz miasteczko Dakar. Ideą SCP jest emocjonująca rozrywka i zabawa, która wzbudza adrenalinę, dlatego poza wyścigami i pokazami będziecie mogli uczestniczyć w koncertach, spróbować skoku na bungee,  skorzystać z wesołego miasteczka, wziąć udział w zajęciach akademii bezpiecznej jazdy. SCP to przede wszystkim szybkie samochody, masa adrenaliny, znane twarze show biznesu i świata motoryzacji oraz ponad 50 tysięcy ludzi w jednym miejscu.

Muzyka, motoryzacja i zabawa – tak w skrócie można opisać tegoroczną imprezę.

Wśród głównych atrakcji przewidzieliśmy:

 

– Pokaz najpiękniejszych i najdroższych samochodów świata w specjalnej strefie Dream Cars

– Miasteczko Dakar: udział gwiazd Poland National Team w składzie – Przygoński, Czachor, Dąbrowski, Sonik, Kazberuk, Beaupre.

– Pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu grupy zabezpieczającej rajdy, wielka parada ciężarówek, quadów i  buggy

– Akcja Special Car Project, czyli pierwsza w Polsce formuła oparta na popularnym „Pimp my ride”

– Pokazy driftu, stuntu oraz FMX (freestyle motocross) w wykonaniu najlepszych zawodników w Polsce

– Monster Truck Show, w czasie którego 3 potężne maszyny pokażą, co znaczy prawdziwa destrukcja (ponad 40 samochodów przeznaczonych do destrukcji!!)

– Koncerty największych gwiazd muzycznych, takich jak : Michael Mind Project, Robert M, Mirami i wielu innych

– Eliminacje Wojny Północ – Południe, jednego z najpopularniejszych cykli zawodów tuningowych

– Wyścigi na 1/4 mili (drag challenge) o tytuł najszybszego uczestnika Summer Cars Party w jednej z kilku przygotowanych kategorii

– Zawody Car Audio,

– Największy w Polsce zlot motoryzacyjny: samochody i motocykle – zarówno maszyny seryjne, jak i zmodyfikowane

– Strefa Oldtimes, w której znajdziemy zabytki zarówno rodzimej, jak i zagranicznej motoryzacji.

– Finał akcji prospołecznej „Wrzuć Bezpieczny Bieg”

– Akcja charytatywna fundacji „Mam Marzenie”, w czasie której na dużej scenie spełnimy marzenia jej podopiecznych

 

Pokazy taneczne i koncerty: Michael Mind Project, Mirami, Robert M
W tym roku jak zawsze atrakcjom motoryzacyjnym towarzyszyć będą koncerty największych europejskich gwiazd muzyki popularnej. Na scenie Summer Cars Party pojawi się, m. in.: popularny niemiecki duet Michael Mind Project, który tylko w ciągu ostatnich pięciu lat wyprodukował aż 12 utworów, które trafiły na europejskie listy przebojów przy czym ich najnowsze wydawnictwa aktualnie znajdują się w czołówce klubowych list Europy. Specjalnie dla męskiej części publiczności wystąpi także ukraińska grupa Mirami, znana z przeboju „Seksulana”. Na życzenie naszej publiczności na scenie pojawi się również najbardziej znany polski producent muzyczny – Robert M.

 

Toi Camp po raz pierwszy na Summer Cars Party!

TOI CAMP Summer Cars Party 2013  (profesjonalne pole namiotowe) zostanie otwarty dnia 6 września (piątek) o godz. 12:00, zaś zamknięcie kempingu przewidziane jest na godz. 12:00 w poniedziałek 9 września. Koszt pola namiotowego za cały okres imprezy wnosi jedynie 60 PLN przy rezerwacji on-line. Więcej szczegółów:

http://www.summercarsparty.pl/aktualnosci/toi-camp-na-summer-cars-party-2013

Akcja Promocyjna: Patrol Summer Cars Party & Akcja Prospołeczna:  Wrzuć Bezpieczny Bieg

W tym roku Summer Cars Party jest finałem akcji Wrzuć Bezpieczny Bieg zorganizowanej na terenie największych galerii handlowych w południowej Polsce. Specjalnie przygotowane na tę okazję stoiska mają za zadanie uświadomić odwiedzającym jak ważne są odpowiednie umiejętności oraz odpowiedzialność na drodze. Na stoiskach będzie można powalczyć w eliminacjach na symulatorach WRC (finał na SCP) oraz skorzystać z symulatora zderzeń. W ramach akcji rozdawane jest aż 2000 zaproszeń na imprezę oraz liczne gadżety. Od początku sierpnia akcja odbywa się w galeriach handlowych a w ramach patrolu  pojawia się w najpopularniejszych i najgorętszych miejscach Śląska. Najświeższe info o patrolu można znaleźć na: http://www.summercarsparty.pl/zobacz-gdzie-nas-mozna-spotkac/categoryevents/1 oraz www.facebook.com/summercars

Wśród pozostałych atrakcji proponujemy:

– Wesołe miasteczko o pow. 4000m2

– Rekordowo wysokie bungee

– Akademia bezpiecznej jazdy

Więcej informacji na www.scp.pl

Bilety juz w sprzedaży: http://www.summercarsparty.pl/sklep/bilety
Najświeższe Informacje o imprezie i patrolu, zdjęcia, ciekawostki motoryzacyjne i zapisy do zawodów: www.facebook.com/summercars i/lub www.scp.pl

Zapraszamy na największe święto motoryzacji w Polsce.

******

Kiedy: 07-08.2013

sobota: otwarcie bram 06.00, start imprezy: 12.00, koniec imprezy: 22.00

niedziela: otwarcie bram: 9.00, start imprezy 11.00, koniec imprezy 20.00

Gdzie: lotnisko sportowe Muchowiec //Katowice

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze