Subaru Driving Experience. Tor Kielce – tam, gdzie spełniają się marzenia

22 kwietnia 2014
117
Szybkie samochody – któż ich nie kocha? Śnią się po nocach, są obiektem westchnień. Jest jednak pewna grupa ludzi, która pomaga w realizacji tych marzeń. Koniec z dmuchaniem świeczek na torcie, czas na prawdziwą jazdę Lambo, Ferrari, czy GTR'em z Subaru Driving Experience!

Pokazy z udziałem pięknych samochodów zawsze wzbudzają spore zainteresowanie. Jest ono tym większe, jeżeli są to samochody żywcem wyjęte z plakatów wieszanych w młodości nad łóżkiem. Firma Driving Experience postanowiła pójść o krok dalej – nie tylko organizuje eventy z udziałem przepięknych i szybkich samochodów, ale umożliwia również zasiadanie za ich kierownicą.

Bogata galeria zdjęć z wydarzenia tutaj.

Spełnione marzenia - w Polsce, na torze w Kielcach, dzięki Driving Experience!
fot. Jan Zagrodzki, jzshots.tumblr.com

Firmowa flota jest wyposażona w prawdziwe klejnoty świata motoryzacji: Lamorghini Gallardo, Ferrari California, Mercedes C 63 AMG, Nissan GT-R i Porsche 911 Carrera 4 - a to tylko niektóre z samochodów dostępnych dla uczestników przygotowanego wcześniej spotkania.

W Lamborghini Gallardo
fot. Jan Zagrodzki, jzshots.tumblr.com

Nie trzeba mieć talentu Kubicy ani 45 lat doświadczenia za kierownicą. Firma, obok całego wachlarza dostępnych samochodów, ma również profesjonalny zespół ludzi, którzy będą czuwać nad naszym bezpieczeństwem oraz podzielą się z swoją wiedzą i doświadczeniem. A przecież jak się uczyć, to tylko od najlepszych. Kajetan Kajetanowicz (trzykrotny rajdowy Mistrz Polski), Piotr Ryncarz (Mistrz Polski w trialu motocyklowym) i Jacek Hoffman (Mistrz Polski w ratownictwie i pomocy przedmedycznej) to tylko  część zespołu, z którym możemy mieć do czynienia. O najwyższych kwalifikacjach tego teamu może również świadczyć obecność oficjalnych, certyfikowanych przez fabrykę Mercedes AMG międzynarodowych instruktorów.

Nissan GTR - przejażdżka nim jest marzeniem wielu motoryzacyjnych maniaków.
fot. Jan Zagrodzki, jzshots.tumblr.com

Oczywiście tego typu zabawa może mieć miejsce tylko i wyłącznie w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Dlatego też głównym miejscem całej działalności jest tor wyścigowy „Kielce”. Istnieje jednak możliwość przeniesienia tej niezapomnianej atmosfery również na torze w Poznaniu, Wrocławiu, Ułężu, Toruniu czy Warszawie.

W Porsche 911
fot. Jan Zagrodzki, jzshots.tumblr.com

Miłośnicy driftu mogą doskonalić swoje umiejętności w specjalnie przygotowanym BMW 3. Fani rajdów mogą poszukać odpowiedzi na swoje pytanie „Impreza czy Lancer” ponieważ zarówno Subaru Impreza jak i Mitshubishi Lancer są dostępne w stajni należącej do Driving Experience.

W Ferrari California
fot. Jan Zagrodzki, jzshots.tumblr.com
Co-drive Subaru Imprezą z profesjonalnym kierowcą robi na każdym niesamowite wrażenie!
fot. Jan Zagrodzki, jzshots.tumblr.com

Prawdziwą gratką będzie jednak maszyna, za kierownicą której co roku zasiadają najlepsi kierowcy świata zmagający się w zawodach „Race of Champions”. KTM X-BOW pod żadnym pozorem nie przypomina samochodu – to wymagający i bezkompromisowy bolid. Zarówno kształt nadwozia, bardzo niska masa, duża moc oraz brak jakichkolwiek systemów wspomagających bezpieczeństwo sprawiają, że tylko nieliczni są w stanie go okiełznać. A jeżeli choć raz chcesz poczuć smak bogactwa i luksusu czeka na Ciebie krwistoczerwone Ferrari California lub wściekło pomarańczowe Lamborghini Gallardo. Za kierownicą jednego z nich zasiadał również Ben Colins, miłośnikom programu Top Gear znany bardziej jako Stig.

Nie czekaj - umów sie na najbliższe spełnienie motoryzacyjnych marzeń!

KTM X-bow - czysta frajda z jazdy!
fot. Jan Zagrodzki, jzshots.tumblr.com

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!